بالوتلی: از یوونتوس هم پیشنهاد داشتم اما...

ماریو بالوتلی، مهاجم ایتالیایی برشا، می‌گوید که بعد از منچسترسیتی در آستانه انتقال به یوونتوس قرار داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، ماریو بالوتلی این روزها در تیم قعرنشین برشا توپ می زند. با وجود نتایج ضعیف این تیم ایتالیایی اما ماریو بالوتلی یکی از بهترین بازیکنان برشا بوده اوست. او همواره نشان داده که از قابلیت های بالایی برخوردار است اما حواشی مانع از درخشش این بازیکن به اندازه کافی شده است.


ماریو بالوتلی حالا مدعی شده که با وجود داشتن پیشنهاد از یوونتوس میلان را انتخاب کرده است. او در این باره گفت: " بعد از منچستر سیتی من در آستانه پیوستن به یوونتوس قرار داشتم اما وقتی پیشنهاد گالیانی را شنیدم راهی میلان شدم.

همانطور که می دانید من طرفدار میلان هستم بنابراین ندای قلبم را گوش دادم. در آن زمان میلان هفتم یا هشتم بود پس هوشمندانه تر بود اگر به یوونتوس می‌رفتم اما با این حال به حرف قلبم گوش کردم و به میلان پیوستم."

بالوتلی درباره کارکردن با ژوزه مورینیو نیز گفت: " در زمانی که ما با هم کار کردیم تنها یک بار بحث منجر به بی احترامی بین مان به وجود آمد. به یاد ندارم که قضیه چه بود اما او برای دو بازی نام من را از لیست تیم کنار گذاشت. به غیر از آن رابطه ما کاملا خوب پیش رفت.

به یاد می‌آورم که بعد از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا وقتی مورینیو پا به اتوبوس گذاشت گریه کرد؛ او همه را در آغوش خود گرفت و همه از شدت خوشحالی گریه می‌کردند."

تگ ها


ژوزه مورینیو ماریو بالوتلی تیم ملی ایتالیا تاتنهام یوونتوس