بانوان هندبالیست در فکر ارتقا جایگاه ایران در آسیا

سرمربی تیم هندبال شهید چمران لارستان امیدوار است که در رقابت های جام باشگاه های زنان آسیا بتوانند در میان چهار تیم صعود کننده باشند و رتبه ششمی ایران در دوره گذشته را ارتقا دهند ......

سرمربی تیم هندبال شهید چمران لارستان امیدوار است که در رقابت های جام باشگاه های زنان آسیا بتوانند در میان چهار تیم صعود کننده باشند و رتبه ششمی ایران در دوره گذشته را ارتقا دهند.

به گزارش مدال به نقل از شافعیان در گفت وگو با ایسنا، در مورد حضور تیم هندبال شهید چمران لارستان در مسابقات زنان جام باشگاه های آسیا، اظهار کرد: در این رقابت ها شش تیم حضور دارند و ما سعی می کنیم که جزو چهار تیم صعود کننده باشیم، اما نمی توانیم قول حتمی بدهیم. من سال گذشته با تیم سنندج در این رقابت ها حاضر شدم. امیدوارم امسال بتوانیم ششمی خود را ارتقا بدهیم.

او در مورد شناختش از تیم های حاضر در این رقابت ها، گفت : با شناختی که از تیم های ازبکستان، هند و قزاقستان دارم، صعود از مرحله گروهی کار سختی است. تیم های حاضر در این رقابت ها بسیار قدر هستند چون از وجود بازیکنان خارجی بهره می برند. ما تلاش می کنیم که جزو چهار تیم صعود کننده باشیم.

سرمربی تیم هندبال شهید چمران لارستان در مورد آمادگی تیم نیز تصریح کرد: از پنجم مرداد ماه ما جذب بازیکنان را انجام و تمرینات تیم را آغاز کردیم. ما تلاش کردیم از برترین های تمامی تیم ها بازیکنانی را به خدمت بگیریم، پنج بازیکن از تیم سنندج، دو بازیکن از تیم تاسیسات، یک بازیکن از تیم مشهد، سه بازیکن از تیم شیراز و در نهایت هم پنج بازیکن لارستانی را جذب کردیم.

 او ادامه داد: ما تمرینات را هم در بخش توپی و هم بدنسازی پیگیری کردیم. در مسابقات هیات استانی ها هم حاضر شدیم. ممکن است که یک اردو نیز در شیراز داشته باشیم و در نهایت 26 شهریور ماه در تالار هندبال با تیم های تهرانی رقابت هایی نیز برگزار کنیم.

به گزارش ایسنا، دومین دوره رقابت های هندبال جام باشگاه های زنان آسیا از یکم تا هشتم مهر ماه به میزبانی ازبکستان با حضور شش تیم برگزار می شود. تیم شهید چمران لارستان قهرمان فصل گذشته هندبال زنان به عنوان تنها نماینده ایران در این رقابت ها حاضر خواهد شد. سال قبل تیم سنندج نماینده ایران در این رقابت ها بود که به عنوان ششمی دست یافت.

 

تگ ها


اخبار روز هندبال