باهنر: ۹۰ درصد تیم ما بومی است/ به آینده تیمم امیدوارم

یونس باهنر سرمربی شهرداری تبریز پس از شکست برابر ۹۰ ارومیه در هفته اول لیگ دسته یک در مورد شرایط این دیدار و بازیکنان این تیم صحبت کرد...

به گزارش خبرنگار مدال، یونس باهنر پس از دیدار شهرداری تبریز مقابل نود ارومیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی سختی بود. نود ارومیه تیم خوبی است که در دو ماه گذشته هم تمرینات خود را به شکلی منظم انجام داده ولی ما بازی‌های تدارکاتی کمی داشتیم. مقابل ۹۰ اورمیه هم دست‌مان خالی بود و مشکلاتی وجود داشت. البته من چندان از بازیکنانم راضی نیستم و انتظارم بیشتر از این‌ها بود. 
وی افزود: تیم ما خیلی دیر بسته شد و چند نفر فقط دو جلسه با ما تمرین کردند. کار نقل و انتقال باشگاه هم دیر انجام شد و به همین خاطر مشکلاتی به وجود آمد که باعث شد ما بیشتر از ۱۲ جلسه تمرین تاکتیکی نداشته باشیم.
سرمربی تیم شهرداری خاطرنشان کرد: من به این تیم خیلی امیدوارم و مطمئنم که در آینده به نتایج خوبی خواهد رسید. قول می‌دهم از بازیکنان‌ ما که ۹۰ درصدشان هم بومی هستند، در آینده بیشتر خواهید شنید.
باهنر ادامه داد: تیم ما امسال حتماً در میانه‌های جدول رده‌بندی قرار می‌گیرد. این تیم، تیم خوبی است و من به بچه‌هایم امیدوارم. این تیم ان‌شاءالله در سال‌های آینده هم می‌درخشد.

بیشتر بخوانید:

سیدجلال: تعداد دشمنان پرسپولیس هر روز بیشتر می‌شود!

تگ ها


نودـــارومیه علم و ادب شهرداری تبریز یونس‌ـــ‌باهنر لیگ آزادگان فوتبال