باوجود اتمام زمان بلیت فروشی؛ آیاهواداران استقلال به ورزشگاه می روند؟!

کانون هواداران استقلال تصمیم دارد برای خسرو حیدری سنگ تمام بگذارد و امیدوار است که تعداد هواداران حاضر در استادیوم کافی و چشمگیر باشد....

به گزارش خبرنگار مدال، کانون هواداران استقلال امشب و پیش از بازی استقلال و سپیدرود رشت در نظر دارد به منظور قدردانی از خسرو حیدری، مراسم ویژه ای را در استادیوم آزادی برگزار کند. یکی از برنامه هایی که کانون هواداران برای این مراسم در نظر گرفته است، طرح موزائیکی است که البته به حضور هواداران بستگی دارد!
هواداران استقلال تصمیم بر این داشتند به منظور انتقاد به عملکرد وزارت ورزش در قبال استقلال و همچنین به پاس قدردانی از زحمات خسرو حیدری حضور پررنگی در ورزشگاه آزادی داشته باشند، اما مسئولان طی یک اقدام عجیب در آخرین ساعات بلیت فروشی اعلام کردند که بلیت دیدار استقلال و سپیدرود فقط و فقط به صورت اینترنتی به فروش می رسد!
با این حساب و با وجود اطلاع رسانی دیرهنگام در این مورد باید دید که آیا تعداد تماشاگران درون استادیوم برای اجرای طرح موزاییکی به حد نصاب می رسد؟! 
بعد از جریان شیوه بلیت فروشی، خبر دیگری شب گذشته رسانه ای شد که هواداران استقلال را در حیرت فرو برد. آن چه کنداکتور برنامه های تلویزیونی مشخص کرد، مقرر شده است که دیدار استقلال-سپیدرود از شبکه شما پخش بشود! یکی از شبکه های تلویزیونی که در بسیاری از نقاط ایران در دسترس نیست!
سوالی که شب گذشته در میان هواداران استقلال در فضای مجازی دست به دست می شد این بود: هدف از ایجاد این نوع تنش ها برای هواداران استقلال چیست؟!
آیا بحران های به وجود آمده در سال های اخیر که منشا همه آن ها برمی گردد به انتخاب های وزارت ورزش برای ایجاد تنش میان هواداران استقلال کافی نیست که این نوع برخورد با هواداران هم به آن اضافه می شود؟!

تگ ها


هواداران استقلال بلیت فروشی کانون هواداران استقلال طرح موزائیکی خسرو حیدری استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال