باورم نمی‌شود لباس بارسلونا را پوشیده‌ام!

سرجینو دست بازیکن جدید بارسلونا می گوید هنوز باورش نشده که پیراهن بارسلونا را بر تن دارد و بازی برای این تیم برایش شگفت‌انگیز است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرجینو دست بازیکن جدید بارسلونا می گوید بازیکن بارسا شدن برای او چنان اتفاق بزرگی است که هنوز باورش نشده که به این رویای بزرگ خود رسیده و پیراهن بلوگرانا را بر تن دارد.

این مدافع آمریکایی با قراردادی ۲۱میلیون یورویی از آژاکس به بارسا ملحق شده. او اخیرا در جریان تساوی ۱-۱ بارسلونا مقابل سویا اولین بازی خود با پیراهن بلوگرانا را انجام داد و در دقیقه ۷۵ به عنوان یار تعویضی به جای جوردی آلبا وارد زمین شد.

دست در این باره به خبرنگاران گفت:" چند روز اول اصلا متوجه نبودم چه اتفاقی افتاده ولی وقتی با خودم خلوت کردم به خودم گفتم وای‌، من دارم برای بارسا بازی می کنم! چون همه چیز آنقدر سریع اتفاق افتاد که باورم برایش واقعا سخت بود".

ستاره آمریکایی در ادامه گفت:" اتفاقی که افتاده آنقدر برایم بزرگ است که هر وقت به آن فکر می کنم احساساتی می شوم. ولی من به معنای بد کلمه تحت فشار نیستم. فشاری که احساس می کنم از نوع خوبی است. من اولین آمریکایی ترکیب اصلی بارسلونا هستم و از این بابت واقعا افتخار می کنم".

بیشتر بخوانید:

توافق بارسلونا با دروازه بان آلمانی

تفاوت بزرگ بایرن و بارسلونا از دیدگاه کوتینیو

 

 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال