باورنکردنی؛ احتمال کناره گیری ۹ تیم از ادامه سری آ

این احتمال وجود دارد که طی روزهای آینده اتفاقات عجیبی در سری آ رخ دهد و برخی تیم ها از ادامه مسابقات کناره‌گیری کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گزارش‌های متعددی از اسکای اسپورتس و لاریپابلیکا ادعا می کنند که عصر امروز تیم های حاضر در سری آ، اتحادیه بازیکنان و انجمن نمایندگان مخالفت خود را با پروتکل های در نظر گرفته شده برای از سرگیری تمرینات و مسابقات اعلام کرده‌اند.

به نظر می رسد که مشکلات آنها به این تصمیم بر می گردد که اگر یک نفر به کرونا مبتلا شود، در پی آن کل تیم وارد قرنطینه ۱۵ روزه خواهند شد. آنها به دنبال این هستند که مانند بوندسلیگا تنها فردی که به ویروس کرونا مبتلا شده به قرنطینه برود و سایر افراد تنها تحت آزمایش قرار بگیرند.

گفته می شود که باشگاه هایی نظیر ناپولی و اینتر مخالف پروتکل تعیین شده هستند. این مخالفت‌ها تا جایی است گفته می‌شود ۹ تیم حاضر در سری آ را شامل می‌شود. عصر امروز بود که مدیر ورزشی باشگاه اینتر یعنی جوزپ ماروتا به لاریپابلیکا گفت: " پروتکل تعیین شده غیر عملی و غیر معقول است. من نمی خواهم جنجال به پا کنم اما با این شرایط تمرین کردن کار ساده ای نیست. ما می خواهیم که این قوانین تغییر کند."

حالا باید منتظر ماند و دید که بحث کناره‌گیری برخی تیم ها از ادامه رقابت های سری آ تا چه میزان جدی خواهد بود و اینکه فدراسیون فوتبال ایتالیا چه واکنشی به این موضوع نشان خواهد داد.

 

بیشتر بخوانید:
واکنش مدافع آژاکس به شایعات انتقالش به بارسلونا
تمجید لیونل مسی از لائوتارو مارتینز
سانچو من را به یاد نیمار جوان می‌اندازد 

 

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال جهان کرونا سری آ فوتبال