باورنکردنی؛ آبروریزی فقط ۴۰ یورویی برادر رونالدو

یک شرکت تورینی از کمپانی تحت مالکیت کریستیانو رونالدو شکایت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، Mussara company شرکتی است که مالکیت آن در اختیار فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس، کریستیانو رونالدو است و برادر او یعنی هوگو دینارته آویرو مدیریت آن را بر عهده دارد.

اما در همین ارتباط گزارش شده که یک کلاهبرداری عجیب توسط برادر کریستیانو رونالدو صورت گرفته است؛ موضوعی که البته هنوز تا به این جا مورد تایید قرار نگرفته است.

ماجرا از این قرار است که یک شرکت تولید لباس در تورین به نام پیگازو وظیفه تولید پیراهن هایی با نشان  CR۷Museu را بر عهده گرفته و برای این قرارداد مبلغ ۵۰۰ هزار یورو نیز پرداخت کرده است.

با این حال چندی پیش شرکت تحت مدیریت برادر و کریستیانو رونالدو مدعی شده که به شکل مستقیم و واضح اجازه خاصی برای تولید این پیراهن ها به کمپانی واقع در تورین نداده است بنابراین آنها باید لباس های تولید شده را با مبلغ چهار یورو برگرداند تا دور ریخته شود.

اما نکته عجیب قضیه این است که شرکت پگازو ادعای عجیبی را مطرح کرده و فاش ساخته که لباس های برگردانده شده توسط آنها که قراربود دور ریخته شود حالا در موزه رونالدو با مبلغ ۴۰ یورو در حال به فروش رسیدن است.

این ادعای شرکت تورینی با شکایت آنها علیه کمپانی تحت مالکیت برادر کریستیانو رونالدو یعنی Mussara نیز همراه بوده و آنها به سختی پیگیر این قضیه شده اند تا جایی که اکنون مقامات پلیس تحقیقات جدید خود را در این باره آغاز کرده‌اند.

از طرفی منابع مختلف مدعی شده اند که این شکایت در صورت تایید شدن هم نمی تواند مشکل چندان زیادی برای فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس ایجاد کند و تنها ممکن است که آنها مجبور به پرداخت خسارت چهار میلیون یورویی شوند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس