باورنکردنی؛ اینیستا و تکذیب ادعای رئیس بارسلونا

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، بارتومئو که در دو مصاحبه با اسپورت و موندودپورتیوو شرکت کرده بود، به هر دو نشریه گفت که برای تمدید قرارداد اینیستا با این بازیکن به توافقات اولیه دست یافته اند ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، بارتومئو که در دو مصاحبه با اسپورت و موندودپورتیوو شرکت کرده بود، به هر دو نشریه گفت که برای تمدید قرارداد اینیستا با این بازیکن به توافقات اولیه دست یافته اند.

اینیستا تنها تا ژوئن 2018 با بارسلونا قرارداد دارد و از ابتدای زمستان می تواند با باشگاه های مدنظرش وارد مذاکره شود. یوونتوس جدی ترین خواهان کاپیتان بارسلونا محسوب می شود و خود او نیز چندی پیش گفته بود که در حال فکر کردن به جدایی از تیم محبوبش است.

به نظر می رسید که با ادعای روز گذشته بارتومئو، اینیستا به تمدید قرارداد با بارسا نزدیک تر از همیشه باشد اما او ساعتی پیش در فرودگاه ال پرات بارسلون و در بازگشتش از لیختن اشتاین در پاسخ به سوالی در مورد تایید حرف های بارتومئو گفت:« خیر؛ هیچ توافقی با بارسلونا برای تمدید نداشته ام

بارتومئو در یکی دو ماه اخیر یکی دو ادعای کذب دیگر را نیز مطرح کرده بود. از تمدید قرارداد مسی گرفته تا نحوه جدایی نیمار از بارسلونا که با گذشت زمان ثابت شد که هیچکدام واقعیت نداشته اند.

 

تگ ها


اخبار روز آندرس اینیستا بارسلونا لالیگا فوتبال