باورنکردنی: ترک شبانه ایران از سوی هرویه میلیچ!

هرویه میلیچ مدافع کروات استقلال بامداد امروز ایران را به مقصد کشورش ترک کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلیچ مدافع چپی که توسط آندره آ استراماچونی به فوتبال ایران معرفی شده بود و در ابتدای این فصل با رفت و برگشت های بسیار در نهایت قرارداد خود را با آبی ها تمدید کرد، بعد از ترک ورزشگاه به صورت تنهایی در پایان دربی بامداد امروز عزم رفتن از ایران را کرد.


این واکنش کاملا غیرمنتظره و عجیب به تصمیمات محمود فکری در نیمکت نشین کردن این بازیکن است. میلیچ پیش از بازی با گل گهر سیرجان با تصمیم محمود فکری نیمکت نشین شده بود. بعد از آن متنی در اینستاگرامش منتشر کرد که به نوعی به تصمیم فکری طعنه زده بود. پس از آن سرمربی استقلال او را در اختیار باشگاه قرار داد و حتی در بازی دیروز هم از وی استفاده نکرد.


حالا خبر می رسد که میلیچ در اقدامی غیر قابل باور ایران را ترک کرده چرا که نمی تواند با سرمربی استقلال کار کند. باید این تصمیم از سوی بازیکن خارجی استقلال با چه واکنشی از سوی مدیران باشگاه مواجه خواهد شد. البته به نظر نمی رسد که با توجه به شرایط قرارداد و آموختگی بازیکنان خارجی در مشورت وکلایشان میلیچ تصمیم گرفته باشد که فوتبال حرفه ای اش را تهدید کند یا به ضررش باشد.


در هر حال اگر رفتار این بازیکن در اعتراض به تصمیم سرمربی باشد، این مساله به صورت کامل غیرقابل قبول است.


استقلال در سمت چپ خط دفاعی به غیر از میلیچ، محمد نادری و متین کریم زاده را در اختیار دارد اما از دست دادن بازیکنی در کلاس میلیچ می تواند دردسرهایی را برای آبی ها به وجود آورد و بدون تردید به سود این تیم نیست.

بیشتر بخوانید:

حمله تند سیاوش اکبرپور به محمود فکری

داور دربی با یک بیت شعر جواب منتقدانش را داد!

 

 

تگ ها


استقلال تهران هروویه میلیچ فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال