باورنکردنی؛ تصمیم جنجالی رئیس بارسا درباره لئو مسی

نشریه دیلی استار انگلیس از تصمیم عجیب جوزپ بارتومئو درباره فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا رونمایی کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی ۱۶ سال پیش اولین بازی خود را برای بارسلونا انجام داد و از آن زمان تا به حال هیچ گاه به اندازه مقطع کنونی به جدایی از تیم کاتالانی نزدیک نشده بود؛ اتفاقی که بعد از یک فصل کابوس وار در لالیگا و البته لیگ قهرمانان اروپا رخ داده است.

هنگامی که بارسلونا تصمیم به اخراج ارنستو والورده در ژانویه گرفت، در وضعیت به مراتب بهتری قرار داشت. بارسا در آن زمان بالاتر از رئال مادرید در صدر جدول لالیگا قرار داشت. با این حال جوزپ بارتومئو بعد از حذف بارسا در سوپرجام اسپانیا تصمیم به اخراج والورده گرفت و کیکه ستین را روی نیمکت بلوگرانا نشاند؛ تصمیمی که خروجی آن سنگین ترین شکست تاریخ آبی اناری ها در لیگ قهرمانان اروپا یعنی باخت ۸-۲ در مرحله چهارم نهایی مقابل بایرن مونیخ بود.

برای لیونل مسی اما مشخص شده که اوضاع بارسلونا با تیم مدیریتی کنونی هیچ تغییری نخواهد کرد و همین مسئله شایعات جدایی این فوق ستاره آرژانتینی از نوکمپ را به همراه داشته است؛ این در حالی است که جوزپ بارتومئو در مصاحبه های اخیر خود اصرار کرده بود که لئو مسی هرگز بارسا را ترک نخواهد کرد و در این تیم به فوتبالش پایان می‌دهد.

بسیاری انتظار داشتند که بعد از معارفه رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید بارسلونا، این مرد هلندی نیز به شکل جدی به جدایی لیونل مسی واکنش نشان دهد و همه چیز را تکذیب کند اما کومان صحبت‌های دیگری را مطرح و تنها ابراز امیدواری کرد که بتواند بهترین بازیکن بارسلونا را برای ماندن در این تیم مجاب کند؛ اظهار نظری که حالا بیش از پیش به شایعات جدایی مسی از بارسلونا دامن زده است.

در همین رابطه اما نشریه دیلی استار انگلیس ادعایی عجیب و باورنکردنی را درباره تصمیم جوزپ بارتومئو مطرح کرده است. بر اساس ادعای این منبع رئیس باشگاه کاتالانی قصد دارد در صورت علاقه مسی برای ترک بارسلونا، شرایط را برای این اتفاق فراهم کند و به او اجازه جدایی دهد؛ تصمیمی که می‌توانند شلیک نهایی به قلب هواداران بارسلونا باشد.

این ادعای عجیب در حالی مطرح می شود که پیش از این بارها از علاقه اینتر به جذب لیونل مسی صحبت شده بود. از طرفی طی روزهای گذشته نیز برخی منابع از علاقه پپ گواردیولا و منچستر سیتی برای انتقال فوق ستاره آرژانتینی به اتحاد خبر دادند.
با این حال یک مشکل بسیار بزرگ پیش روی تیم های خواهان مسی وجود دارد و آن دستمزد هفتگی ۵۰۰ هزار پوندی برنده شش باره توپ طلا محسوب می شود.

با این همه حالا باید منتظر ماند و دید که آیا بارتومئو واقعا قصد دارد تیر خلاص را به پیکر بی جان بارسلونا وارد کند و یا او باز هم به این اظهار نظر بسنده خواهد کرد: " مسی در بارسلونا فوتبالش را به پایان می رساند."

تگ ها


لیونل مسی جوزپ ماریا بارتومئو بارسلونا