باورنکردنی؛ سیزده کر‌ونایی در اردوی تیم قهرمان

شمار افراد مبتلا به کرونا در تیم الهلال در حال افزایش است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لحظاتی پیش رسانه های عربی خبر از افزایش شمار افراد مبتلا به کرونا در تیم الهلال دادند و اکنون وضعیت این تیم بحرانی تر از قبل به نظر می رسد.


لحظاتی پیش بود که باشگاه الهلال اعلام کرد که سالم الدوسری ستاره این تیم نیز به ویروس کرونا مبتلا شده است. پس از اعلام این خبر، الهلالی ها از مثبت بودن تست یک بازیکن دیگر نیز در این تیم خبر دادند.
سباستین جووینکو ستاره ایتالیایی الهلال و یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان این تیم عربستانی، جدیدترین فردی است که در اردوی آبی های ریاض به ویروس کرونا مبتلا شده است. با این حساب تعداد افراد مبتلا به کرونا در این تیم، به عدد ۱۳ رسید.


قرار است که فهد بن نفال رئیس ۳۸ ساله باشگاه الهلال عصر امروز با یک هواپیمای شخصی، با همراهی سه نفر از مدیران تیم به قطر سفر کنند تا در خصوص وضعیت بحرانی الهلال با مسئولین AFC جلسه ای را برگزار کنند.


پیش از این باشگاه الهلال اعلام کرده بود که ۱۰ بازیکن این تیم به ویروس کرونا آلوده شده اند که از جمله آن می توان به دروازه بان های این تیم یعنی محمد الواکد و عبدالله الجدانی اشاره کرد که این عامل باعث شد تا الهلال در دیدار روز پنجشنبه گذشته، در دور چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، بدون دروازه بان تعویضی در مقابل پاختاکور بازی کند.


با افزایش شمار افراد مبتلا به کرونا در اردوی الهلال، باید منتظر ماند و دید کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص این تیم چه تصمیمی را اتخاذ می کند. چند روز پیش به صورت رسمی عنوان شد که AFC به دلیل وخامت اوضاع در الهلال، به این تیم اجازه داده است تا یک دروازه بان جدید را به لیست خود اضافه کند.

بیشتر بخوانید:

حریف بعدی شهرخودرو؛ ۳۰بازی و کسب ۷۲ امتیاز!

تعداد کرونایی‌های تیم الهلال عربستان به عدد ۱۲ افزایش یافت

 

 

تگ ها


سباستین جووینکو الهلال عربستان الهلال AFC Champions League فوتبال