باورنکردنی؛ یک سال دوری از فوتبال در انتظار لیونل مسی!

ممکن است لیونل مسی برای ترک بارسلونا مجبور به تحمل تاوان بزرگی باشد....

به گزارش "ورزش سه"، تا به امروز تعابیر فراونی در مورد بندهای موجود در قرارداد لیونل مسی مطرح شده و ESPN فاش کرد مدیران بارسلونا معتقدند فقط یک راه برای جدایی قانونی لیونل مسی وجود دارد و او تنها در صورتی که یک فصل فوتبال بازی نکند و فصل بعد راهی تیم جدیدی شود، می تواند رایگان نوکمپ را ترک کند.

در واقع مدیران بارسلونا معتقدند قرارداد به شکلی منعقد شده که لیونل مسی فقط در صورتی می تواند رایگان این تیم را ترک کند که یک سال بیرون نشسته و در تیمی به میدان نرود و همچنین دستمردی نیز از بارسلونا دریافت نکند.

مسی ۳۳ ساله در تلاش است به بندهای موجود در قرارداد سال ۲۰۱۷ که او اجازه می دهد تا در پایان هر فصلی که خواست به طور رایگان بارسا را ترک کند، استناد کرده و اینگونه از این تیم جدا شود. منابع باشگاه بارسلونا به ESPN گفتند که مهلت فعال سازی این بند در ژوئن تمام شده است.

به گفته چندین کارشناس حقوقی، بند قرارداد مسی را می توان به روش های مختلفی تفسیر کرد. اگر مسی و باشگاه نتوانند به تفاهم برسند، این اختلاف نظر به تشکیل پرونده در دادگاه منجر می شود. البته بارسلونا به شدت در تلاش است با لیونل مسی تمدید کند و پیشنهادی دو ساله به او ارائه داده است. جوزپ بارتومئو می خواهد این هفته در اسپانیا با پدر و مدیر برنامه مسی جلسه گذاشته و پیشنهادی دو ساله با دستمزدی سالانه نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو به او ارائه دهد.

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا