باوضعیت قرمز شهر چه طور تمرین کنیم؟

قائم مقام باشگاه شهرخودرو خراسان می گوید شرایط مشهد برای شروع تمرینات گروهی مناسب نیست اما گویا بالاجبار باید به این موضوع تن بدهند....

به گزارش "ورزش سه"، وحید علیپور قائم مقام باشگاه شهرخودرو با اشاره به اعلام زمان شروع تمرینات برخی تیم های لیگ برتری گفت: نمی دانیم در شهرهای دیگر وضعیت شیوع بیماری کرونا به چه صورتی است اما آنچه در مشهد وجود دارد این است که این شهر هنوز به وضعیت سفید نرسیده و همچنان وضعیت قرمز است و ما برای شروع تمرینات گروهی تیم نگران هستیم.

وی ادامه داد: آنچه مسلم است اینکه طی صحبت های سایر مدیران مشهدی که درگیر موضوع کرونا هستند و ما پرس و جو کرده ایم متاسفانه شرایط مشهد برای شروع تمرینات گروهی مناسب نیست اما گویا بالاجبار باید به این موضوع تن بدهیم، چرا که سازمان لیگ قصد برگزاری مسابقات را دارد.

قائم مقام باشگاه شهر خودرو در ادامه گفت: واقعا نمی دانیم باید چه کاری انجام دهیم از یک طرف جمع کردن بازیکنان در این شرایط سخت است و از طرفی دیگر باید تن به برگزاری مسابقات لیگ بدهیم. باشگاه ما نیز مخالف برگزاری لیگ است چرا که شرایط سختی وجود دارد. ما این موضوع را به سازمان لیگ اعلام کردیم و بسیاری از باشگاه های دیگر نیز همین درخواست را داشته اند، اما نمی دانیم اصرار برگزاری مسابقات از سوی سازمان لیگ به چه دلیلی است.

او ادامه داد:  فوتبال با شور و هیجان تماشاگرانش است که معنی پیدا می کند آن هم بدون استرس بازیکنان و کادر فنی فنی . وقتی قرار است مسابقات را بدون تماشاگر و با ترس و لرز برگزار کنیم خب چرا آن را لغو نکنیم.

علیپور در پایان گفت: هنوز سازمان لیگ به صورت رسمی شروع تمرینات و مسابقات را اعلام نکرده است به باشگاه شهر خودرو اما برخی از باشگاه ها گویا از شروع مستبقات خبر دارند و تمرینات خود را آغاز کردند ، با این شرایط ما هم مجبوریم تمرین کنیم در حالی که بازیکنانمان با استرس زیادی روبرو هستند. فارق از این ماجرا ما در مشهد مشکل اسکان بازیکنانی که در هتل مستقر بوده اند را داریم به ویژه اینکه میروسلاو بازیکن و کوزین مربی خارجی ما در کشورهای خود قرنطینه هستند و نمی توانند به ایران سفر کنند و این هم به مشکلات ما اضافه می کند

تگ ها


ویروس کرونا شهر خودرو