بایدروی عملکردم تمرکز کنم/انتظار ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس بالاست

بازیکن تازه وارد پرسولیس با اشاره به توقع بالای هواداران از بازیکنان این تیم گفت: باید بیشتر از قبل روی عملکردم تمرکز داشته باشم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مهدی مهدی خانی درباره حضور خود به عنوان بازیکن جدید در جمع بازیکنان یحیی گل محمدی گفت: خدا را شکر توانستم قرارداد امضا کنم. امیدوارم سال خوبی همراه با قهرمانی پرسپولیس داشته باشم.

بازیکن جدید پرسپولیس درباره همکاری دوباره با یحیی گل محمدی پس از بازی برای این مربی در ترکیب شهرخودرو افزود: بار دیگر از آقا یحیی بابت اعتمادش تشکر می‌کنم. تمام تلاشم را می‌کنم تا جواب اطمینانش را بدهم. باید بیشتر از قبل تلاش کنم و تمرکز داشته باشم.

وی درباره انتظار بالای هواداران این تیم گفت: می دانم حدود ۴۰ میلیون هوادار داریم. این یعنی ۴۰ میلیون نفر روی ما زوم هستند و دقت می‌کنند. ضمن اینکه انتظار آقای گل محمدی هم از بازیکنان بالاست.

مهدی خانی در پایان یادآور شد: از بچگی آرزوی بازی برای پرسپولیس را داشتم. روزهایی بود که به استادیوم می‌رفتم تا این تیم را تشویق کنم. امیدوارم حالا بتوانم موفق ظاهر شوم.

بیشتر بخوانید:

ٰعقد قرارداد رسمی مهدی خانی با پرسپولیس

مهدی خانی با ۵۰ هزار دلار در پرسپولیس

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران هواداران پرسپولیس فوتبال ایران محمدمهدی مهدی خانی یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال