باید بی رحم باشید و لمپارد بی رحم بود!

روی کین، کارشناس ایرلندی تصمیم فرانک لمپارد مبنی بر نیمکت نشین کردن کپا را درست توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کپا آریزابالاگا، دروازه بان ۷۲ میلیون پوندی و جوان چلسی در این فصل هرگز موفق به ارائه نمایشی قابل قبول در چلسی نشد و آبی های لندن یکی از ضعیف ترین آمار تاریخ خود در لیگ برتر از حیث باز شدن دروازه را تجربه کردند. این هفته و در شرایطی چلسی برای صعود به لیگ قهرمانان نیاز به یروزی برابر ولوز داشت، لمپارد این دروازه بان را از ترکیب بیرون گذاشت و حالا روی کین به حمایت از این تصمیم پرداخته است. اخبار در مورد احتمال جدایی کپا از چلسی و بازگشت دوباره او به لالیگا است.

روی کین گفت: "این شغل فرانک لمپارد است. او وظیفه دارد بهترین تصمیم را برای به موفیت رساندن تیمش بگیرد و حتی اگر این تصمیم نیمکت نشین کردن دروازه بان اصلی باشد نیز رخ خواهد داد و نباید در این رابطه تردید کرد.

شما بیاید در هنگام تصمیم گیری در فوتبال بی رحم باشید و لمپارد نیز اینگونه عمل کرد. کپا عملکرد خوبی در دروازه چلسی نداشته است. اگر در تیمی مثل چلسی حضور دارید و قرار است در خانه ولورهمپتون بازی کرده و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان مبارزه کنید، اما نتوانید با این دسته مسائل مواجه شده و تصمیم درستی بگیرد، آنگاه دچار مشکل خواهید شد."

تگ ها


کپا آریسابالاگا روی کین فرانک لمپارد بلکبرن راورز چلسی