باید تا المپیک ورزشکاران را به اوج برسانیم

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که باید با برنامه ریزی درست و پیگیری اردوها، ورزشکاران را تا بازیهای المپیک به اوج آمادگی برسانند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش که امروز سه شنبه در مراسم رونمایی از تندیس ورزشکاران قهرمان شرکت کرده بود، گفت: آمده‌ایم که از تلاش‌ها و ارزش‌هایی که قهرمانان در دوران فعالیتشان به دست آوردند، تجلیل اینگونه داشته باشیم.

وی با گرامیداشت ایام فاطمیه ادامه داد: این ایام با سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی همزمان شده است و باید یاد جانفشانی‌های این سردار را گرامی بداریم.

وزیر ورزش تصریح کرد: حرکت خوبی که توسط وزارت ورزش، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و فدراسیون‌ها برای راه اندازی موزه شد، قابل تقدیر است. پس از سال‌ها افتتاح موزه با محوریت برادرم صالحی امیری افتتاح شد. خاطرات و وسایل ورزشکاران نگهداری می‌شود. در این موزه تندیس‌ها هم نگهداری می‌شوند تا نسل‌های بعدی هم بدانند چه کسانی باعث غرور و افتخار ورزش ایران شدند.

وی با تاکید بر اینکه این حرکت ادامه پیدا می‌کند، تاکید کرد: به خاطر شیوع کرونا فعالیت ورزش در جهان تا حدی تعطیل شده اما در ایران به خوبی پیگیری فعالیت‌ها کنترل می‌شود. علاوه بر تجمعات اینچنینی، مسابقات باشگاهی و لیگ و اردو در خیلی از رشته‌ها ادامه دارد.

سلطانی فر خاطرنشان کرد: با همه محدودیت‌هایی که کرونا ایجاد کرده، اردوهای ما در حال پیگیری است. چند ماه دیگر باید در المپیک شرکت کنیم، باید بتوانیم به امید خدا در ماه‌های باقی مانده ورزشکاران را به اوج آمادگی برسانیم و در توکیو موجبات افتخار آفرینی را مهیا کنیم.

بیشتر بخوانید:

تعویق المپیک به سود کشتی ترکیه بود/ سال ۲۰۲۰ را به خاطر نسپارید!

کاراته چگونه سهمیه المپیک خود را کامل می کند/ کار دشوار کاتاروها

 

 

بیشتر بخوانید:

تعویق المپیک به سود کشتی ترکیه بود/ سال ۲۰۲۰ را به خاطر نسپارید!

کاراته چگونه سهمیه المپیک خود را کامل می کند/ کار دشوار کاتاروها

 

 

تگ ها


مسعود سلطانی فر وزارت ورزش و جوانان کمیته ملی المپیک المپیک