باید مقابل فرانسه فرصت طلب باشیم

ریکاردو رودریگز، مدافع باتجربه سوئیس مدعی شد حالا زمان موفقیت تیم ملی این کشور فرا رسیده است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی سوئیس فردا شب در دیداری دشوار و در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های یورو ۲۰۲۰ باید به مصاف فرانسه پرستاره و مدعی برود. ریکاردو رودریگز، مدافع تیم ملی سوئدیس اعتراف کرد احتمالا در این دیدار فرصت های گلزنی فراوانی نصیب آنها نخواهد شد و بازیکنان سوئیس باید از همین معدود موقعیت ها برای باز کردن دروازه حریف استفاده کنند.

ریکاردو رودریگز گفت: "در دیدار فردا شب برابر فرانسه ما باید تمرکز خود را در تمام طول ۹۰ دقیقه حفظ کرده و سعی کنیم موقعیت هایی برای گلزنی روی دروازه حریف ایجاد کنیم. البته احتمالا ما در این دیدار فرصت های زیادی نخواهیم داشت، اما باید هنگام خلق موقعیت روی دروازه حریف موفق به گلزنی بشویم و این مورد در چنین تورنمنت هایی آنهم در مرحله یک هشتم نهایی بسیار مهم است.

دیدار با فرانسه در تورنمت سال ۲۰۱۶؟ ما نسبت به آن مقطع تبدیل به تیمی باتجربه تر شده ایم و حالا می دانیم که چگونه باید به موفقیت دست یافت. ما در این مدت تورنمنت های فراوانی شرکت کرده و همیشه هم به مرحله یک هشتم نهایی رسیده ایم. اکنون دیگر وقتش رسیده که قدم بعدی را برداشته و تلاش کنیم راهی مراحل بعدی یک تورنمنت بزرگ بشویم. من فکر می کنم ما می توانیم این کار را برابر تیم ملی فرانسه انجام دهیم."

تگ ها


تیم ملی سوئیس یورو ۲۰۲۰