بایرامی: ما هم به سرنوشت بارسا و لیورپول دچار شدیم

مهاجم تیم فوتبال نساجی می گوید داور دیدار این تیم با سپاهان می توانسته یک پنالتی بر روی او اعلام کند ولی این اتفاق رخ نداده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم نساجی که در هفته های اول لیگ بیستم عملکرد خوبی را از خود نشان داد، در هفته ششم با نتیجه غیرمنتظره ۴ بر صفر مغلوب سپاهان شد. مهرداد بایرامی مهاجم قائمشهری ها معتقد است گل اول شیرازه آنها را از هم پاشیده و علت این شکست سنگین، عدم تمرکز تیمی پس از دریافت گل نخست بوده است.


بایرامی در مورد شکست سنگین نساجی در برابر سپاهان گفت: در این بازی و پس از گل اول، تمرکز تیممان به هم خورد. این اتفاق برای خیلی از تیم های بزرگتر رخ داده است. بارسلونا با مسی در برابر بایرن ۸ گل خورد یا لیورپول ۷ گل از آستون ویلا دریافت کرد. این اتفاق برای تیم های بزرگتر نیز افتاده است. متاسفانه روز بد همه بازیکنان نساجی بود که جا دارد از همه هواداران نساجی عذرخواهی کنیم. ان شالله در بازی بعدی بتوانیم اشتباهاتمان را جبران کنیم.


او در مورد داوری بازی با سپاهان گفت: من اعتقاد داشتم روی من خطای پنالتی رخ داده است. حتی آقای نژاد مهدی اعتراف کرد روی من خطا انجام داده است ولی داور اعتقادی به خطا نداشت. به هر حال آن بازی گذشت و ما فراموش کردیم و آن بازی برای ما کلا فراموش شده است.


خدا را شکر خودم و تیم نساجی روند خوبی داشتیم و بجز هفته گذشته، بازی های خوبی انجام دادیم. اگر بازی عقب افتاده در برابر پرسپولیس را می بردیم، می توانستیم در رده دوم یا اول جدول باشیم. اکنون با یک بازی کمتر ۷ امتیاز داریم ولی می توانیم بهتر از این باشیم. شرایط خودم هم بد نیست. امیدوارم از بازی با مس رفسنجان، گلزنی های من نیز شروع شود.


وی در مورد دیدار هفته آینده در برابر مس رفسنجان گفت: برای این تیم احترام زیادی قائلم. خیلی از دوستان خودم در آن تیم هستند، آقای ربیعی هم مربی خوب و موفقی هستند. آنها در بازی های قبلی نیز مستحق برد بودند. آنها نیز مانند ما که در بازی با تراکتور بدشانس بودیم، در چند دیدار بخت با آنها یار نبود.


او ادامه داد: بازی خیلی سختی است. حریف ما تیم خوبی است که هم از نظر مالی و هم امکانات در سطح بالایی قرار دارد. امیدوارم یک بازی جذابی از آب دربیاید و ۳ امتیاز بازی برای نساجی باشد.

بیشتر بخوانید:

عذرخواهی سرمربی نساجی از هواداران این تیم

نظر کارشناسان داوری درباره بازی سپاهان - نساجی

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال