بایرامی: هم خوشحال هستیم، هم ناراحت!

مهاجم پدیده با وجود رضایت از جایگاه تیمش معتقد است توانایی کسب رتبه‌های بالاتر را هم داشتند....

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد بایرامی با اشاره به عملکرد پدیده در فصل اخیر عنوان کرد: با توجه به بضاعتی که داشتیم و شرایطی که در این فصل برای تیم ما به وجود آمد و مالکیت تغییر کرد، به نظرم عملکرد قابل قبولی داشتیم و نتیجه بدی نگرفتیم. آقای رحمتی، کادر فنی و همه بچه‌ها تلاش خودشان را انجام دادند و رتبه خوبی به دست آوردیم.

او درباره تساوی پدیده مقابل فولاد اظهار کرد: به نظرم بازی خوب و منطقی را انجام دادیم و و فرصت‌های خوبی هم ایجاد کردیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد. البته چند بازیکن تیم در اختیار آقای رحمتی نبودند و دست ایشان خالی بود.

مهاجم پدیده یادآور شد: فشردگی بازی‌ها روی عملکردمان تیم ما بی‌تاثیر نبوده و شاید هم این اتفاق اجازه نداد ما رتبه بهتری داشته باشیم؛ خودتان ببینید که در هفته‌های آخر فقط تیم‌هایی که مهره‌های زیادی در زمین و روی نیمکت داشتند، توانستند نتایج خوبی بگیرند، اما تیم‌هایی مثل ما که با کمبود بازیکن مواجه بودند و دست سرمربی هم خالی بود، نمی‌توانستند شانه به شانه با همه رقابت کنند.

بایرامی با اشاره به ناکامی تیمش در کسب سهمیه آسیایی ابراز کرد: آقای رحمتی و کادرفنی تیم تمام تلاش خودشان را در این فصل به ویژه در دور برگشت انجام دادند، اما همانطور که گفتم واقعاً بضاعت ما مثل تیم‌هایی مثل استقلال، گل‌گهر و ... که احتمالاً آسیایی بشوند، نیست. هزینه باشگاه ما و آنها را مقایسه کنید که متوجه می‌شوید منطقی نبود ما هم‌امتیاز با آنها بشویم؛ معتقدم در چند مسابقه مثل دو دیدار اخیر مقابل مس و فولاد بدشانسی آوردیم وگرنه شرایط بهتری داشتیم.

او تصریح کرد: پدیده امسال از نظر مدیریتی مشکلات زیادی داشت ولی با این حال آقای رحمتی و مربیان ما اجازه ندادند بازیکنان دغدغه ذهنی داشته باشند و شرایطی به وجود آوردند تا همه تمرکز ما روی مسابقات باشد. الان هم وضعیتی داریم که هم ناراحت هستیم و هم خوشحال! ناراحت بخاطر اینکه توانایی رسیدن به رتبه‌های بهتر را داشتیم و خوشحال بخاطر اینکه با این بضاعت رتبه تک‌رقمی کسب کردیم.

تگ ها


پدیده مشهد مهرداد بایرامی