بایرلورکوزن ۲ - ۱ اتلتیکومادرید؛ لغزش روخی بلانکو در بای‌آرنا

بایرلورکوزن موفق شد در شبی که اتلتیکومادرید فروغ همیشگی را نداشت، در بای‌آرنا به یک پیروزی شیرین دست یابد...

بایرلورکوزن موفق شد در شبی که اتلتیکومادرید فروغ همیشگی را نداشت، در بای‌آرنا به یک پیروزی شیرین دست یابد

به گزارش خبرنگار مدال، امشب در چارچوب هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، بایرلورکورن در ورزشگاه بای‌آرنا میزبان اتلتیکومادرید بود که این دیدار در نهایت با تساوی ۲-۱ به سود میزبان به پایان رسید.

دیدار دو تیم مطابق پیش‌بینی دفاعی و کم موقعیت بود و ۲۱ دقیقه طول کشید تا اولین فرصت گلزنی برای میزبان به دست آمد. ندیم امیری در جناح چپ نفوذ کرد و توپ را به فولاند رساند و ضربه سرضرب او در آغوش اوبلاک قرار گرفت. در دقیقه ۳۷، ارسال کرنر لورکوزن با ضربه سر فلیپه به تیر دروازه خودی برخورد کرد تا همچنان قفل دروازه‌ها بسته بماند.

حملات لورکوزن ادامه داشت و در دقیقه ۴۱، ارسال از راست با دخالت کاستا و اوبلاک برگشت داده شد اما توپ با ضربه سر عجیب توماس پارتی وارد دروازه روخی بلانکو شد تا میزبان در این بازی پیش بیافتد. تلاش شاگردان سیمئونه در ادامه بی‌ثمر بود نیمه اول با برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید.

لورکوزن نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۵، ارسال زمینی کریم بالعربی با ضربه کوین فولاند تبدیل به گل دوم میزبان شد تا کار برای شاگردان سیمئونه سخت‌تر شود. دقایقی بعد این بار وایزر می‌توانست گل سوم بایر را نیز به ثمر برساند اما اوبلاک ضربه او را مهار کرد. در دقیقه ۷۱، توماس لمار از سمت راست حرکت کرد و ضربه سنگین او با واکنش عالی هرادسکی به بیرون رفت. در دقیقه ۷۹ بازیکنان دو تیم درگیر شدند و حاصل آن چهار کارت زرد برای اوبلاک، موراتا، بالعربی و جاناتان تاه بود. در دقیقه ۸۳، هاورتز کرنر ارسالی بالعربی را با ضربه سر به بالای دروازه اتلتیکو فرستاد تا اختلاف بیشتر نشود.

دقایقی بعد، ندیم امیری تکلی خشن روی پای آریاس رفت و با کارت قرمز مستقیم داور از بازی اخراج شد. در حالی که بازی رو به پایان بود، پاس توماس پارتی موقعیت را برای موراتا مهیا کرد و او توانست اختلاف را به حداقل برساند. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌ثمر بود بازی با برتری ۲-۱ لورکوزن به پایان رسید. لورکوزن که هر سه بازی قبلی را باخته بود، با این پیروزی ۳ امتیازی شد اما هنوز قعرنشین است. اتلتیکومادرید هم با همان ۷ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

ببینید:

خلاصه بازی بایرلورکوزن 2 - 1 اتلتیکو مادرید/ ویدیو

بایرلورکوزن ۲ - ۱ اتلتیکومادرید؛ لغزش روخی بلانکو در بای‌آرنا
بایرلورکوزن ۲ - ۱ اتلتیکومادرید؛ لغزش روخی بلانکو در بای‌آرنا

تگ ها


روخی بلانکو فوتبال جهان دیگو سیمئونه مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ورزشگاه بای‌آرنا