بایرن از جذب ستاره آلمانی منصرف شد؟

انتقال تیمو ورنر، ستاره آلمانی لایپزیش به بایرن مونیخ در هاله ای از ابهام قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بایرن مونیخ در تابستان سال گذشته تلاش زیادی برای جذب تیمو ورنر انجام داد و با توجه به اینکه قرارداد این بازیکن با باشگاه لایپزیش در حال اتمام بود، می توانست او را به راحتی جذب کند، اما این بازیکن ترجیح داد قراردادش با لاپزیش را تمدید کرده و در این باشگاه ماندگار شود.

اما نشریه کیکر امروز در گزارشی مدعی شد بایرن مونیخ اخیرا علاقه ای به خرید تیمو ورنر نشان نداده و بعید است این انتقال در تابستان امسال نیز در دستور کار مدیران این تیم قرار بگیرد. با توجه به بروز شایعاتی در مورد انتقال تیمو ورنر به لیگ برتر و ابراز علاقه یورگن کلوپ و لیورپول، مشخص نیست آیا خود این بازیکن نیز خواهان حضور در بایرن مونیخ است با ترجیح می دهد در سال های آتی در لیگ برتر به میدان برود.

در حال حاضر بایرن مونیخ ستاره آماده ای چون رابرت لواندوفسکی را در اختیار دارد و اخباری در مورد احتمال انتقال لروی سانه نیز به مونیخ شنیده می شود. بدین ترتیب و با توجه به مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا، ممکن است باواریایی ها امسال نیز از خرید تیمو ورنر منصرف شوند و این بازیکن نیز برای ادامه دوران ورزشی اش تصمیم به مهاجرت به انگلیس بگیرد.

بیشتر بخوانید:
لاتزیو تهدید کرد: لیگ لغو شود شکایت می‌کنیم
مانوئل نویر و تصمیم احمقانه بایرن!
احتمال از سری گیری سری آ تا یک ماه دیگر 

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان تیمو ورنر نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات تیمو ورنر بایرن مونیخ لایپزیگ Bundesliga فوتبال