بایرن بهترین باشگاه برای لواندوفسکی است

چزاری کوچارسکی، مدیر برنامه های روبرت لواندوفسکی، معتقد است که علی رغم پیشنهادهایی که این مهاجم لهستانی از چلسی و منچستریونایتد دارد، همچنان بایرن مونیخ بهترین گزینه برای اوست ......
چزاری کوچارسکی، مدیر برنامه های روبرت لواندوفسکی، معتقد است که علی رغم پیشنهادهایی که این مهاجم لهستانی از چلسی و منچستریونایتد دارد، همچنان بایرن مونیخ بهترین گزینه برای اوست ...

چزاری کوچارسکی، مدیر برنامه های روبرت لواندوفسکی، معتقد است که علی رغم پیشنهادهایی که این مهاجم لهستانی از چلسی و منچستریونایتد دارد، همچنان بایرن مونیخ بهترین گزینه برای اوست.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، کوچارسکی به تازگی اعلام کرد که لواندوفسکی از اینکه هم تیمی هایش برای آقای گل شدن در بوندس لیگا، به اندازه کافی از او حمایت نکردند، ناراحت است و همین مسئله شایعات زیادی در مورد آینده این ستاره لهستانی ایجاد کرد.

اما بایرنی ها با انتشار بیانیه ای اعلام کردند که این بازیکن فروشی نیست و کوچارسکی هم تاکید کرد این بازیکن قرار نیست آلیانس آرنا را ترک کند.

او به خبرنگاران گفت:" نمی خواهم هیچ چیز بیشتری در مورد این موضوع بگویم زیرا هرچیزی که بگویم، به آلمانی ترجمه می شود و رسانه ها تک تک کلمات آن را تجزیه و تحلیل می کنند.

با این وجود، من به اینکه در هر چیزی که به لواندوفسکی مربوط است، مورد سرزنش قرار بگیرم، عادت کرده ام.

همیشه گفته ام و هنوز هم همین نظر را دارم که بایرن مونیخ بهترین باشگاه برای پیشرفت او در دوران حرفه ای اش است و نظر من هنوز تغییر نکرده است؛ نه امروز و نه دیروز."