بایرن به دنبال حفظ پدیده ۱۷ساله از وسوسه انگلیسی

بایرن مونیخ برای حفظ پدیده جوانش جمال موسیالا که مورد خواهان چند تیم لیگ برتری قرار دارد به او پیشنهاد قراردادی با شرایط بهتر می‌دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه چندین باشگاه لیگ برتر انگلیس جمال موسیالا پدیده جوان بایرن مونیخ را به دقت زیر نظر داشته و خواهان جذب او هستند باشگاه آلمانی قصد از دست دادن این پدیده را ندارد و مترصد است با ارائه پیشنهادی بهتر برای امضای قراردادی جدید او را در آلیانز آرنا نگه دارد.

بر اساس اعلام رسانه های آلمانی بایرن مونیخ حتی ممکن است حاضر شود برای حفظ جمال به او پیشنهاد دستمزدی معادل ۱۰۰هزار پوند در هفته بدهد. دستمزدی که تا کنون در بایرن مونیخ برای جوانی به سن و سال جمال موسیالا بی سابقه بوده است.

جمال موسیالای ۱۷ساله با اینکه از این فصل به ترکیب تیم اول باشگاه راه یافته و در دوران هانسی فلیک به یکی از مهره‌های تقریباً ثابت بایرن تبدیل شده و چندین رکورد مربوط به سن را شکسته است اما هنوز با باشگاه آلمانی قراردادی دارد که مربوط به دوران حضورش در تیم جوانان بایرن مونیخ است.

گفته می‌شود باشگاه‌های بزرگ انگلیسی مثل لیورپول، منچستریونایتد و منچسترسیتی جمال موسیالا را به دقت زیر نظر دارند و علاقه زیادی برای به خدمت گرفتن او نشان داده اند. به همین دلیل است که بایرن حاضر شده هر چه سریع‌تر مذاکره با جمال برای تبدیل قرارداد او به قراردادی رسمی با تیم بزرگسالان را شروع کند.

بیشتر بخوانید:

لواندوفسکی: به این جایزه افتخار می کنم

فلیک: ناراحتم که بهترین مربی سال نشدم

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال