بایرن به دنبال هالند نیست، ما لواندوفسکی را داریم

کارل هاینس رومینیگه، نایب رییس بایرن مونیخ، می گوید که آنها به دنبال امضای قرارداد با ارلینگ هالند، مهاجم با استعداد دورتموند، نخواهند بود، چرا که بهترین مهاجم جهان را دارند....

به گزارش "ورزش سه"،  کارل هاینس رومینیگه تاکید کرده است که بایرن مونیخ به دنبال امضای قرارداد با ارلینگ هالند نیست و قهرمان بوندسلیگا وقتی رابرت لواندوفسکی، بهترین مهاجم جهان، را دارد به دنبال امضای قرارداد با مهاجمی دیگر نخواهد بود.

هالند در طول دو فصل گذشته تبدیل به یکی از خطرناک ترین مهاجمان جهان فوتبال شده است و از زمانی که در ژانویه سال ۲۰۲۰ به دوتموند پیوست، آمار گل شگفت انگیزی از خود در بوندسلیگا به جا گذاشته است.

رومینیگه اما می گوید نمی داند این شایعاتی که درباره بایرن و هالند مطرح شده از کجا سرچشمه می گیرد و آنها در پنجره تابستانی آینده وارد رقابت برای به خدمت گرفتن ستاره ۲۰ ساله نروژی نخواهند شد.

رومینیگه در مصاحبه با روزنامه بیلد گفت: "نمی دانم این شایعات از کجا آب می خورند. من فقط می توانم یک چیز بگویم: "ما بهترین فوتبالیست جهان را در آن پست داریم. رابرت لواندوفسکی تا سال ۲۰۲۳ با ما قرارداد دارد."

تقریبا تمام باشگاه های بزرگ اروپایی، از جمله سیتی، مشتاق امضای قرارداد با هالند هستند. صدرنشین لیگ برتر زمانی الف هالند، پدر ارلینگ را در ترکیب خودداشت و اکنون نیز پس از اینکه اعلام کرده سرخیو آگوئرو در تابستان از این تیم جدا خواهد شد، قصد دارد بار دیگر پس از یک دهه یک هالند دیگر را در استادیوم اتحاد ببیند.

رئال مادرید و بارسلونا نیز از دیگر تیم های خواهان هالند هستند، همچنین رقبای سیتی در لیگ برتر، منچستریونایتد و چلسی، نیز در صف خریداران ستاره نروژی دورتموند قرار دارند.

می توان گفت که در حال حاضر بهترین مهاجمان وسط جهان فوتبال در بوندسلیگا بازی می کنند؛ ارلینگ هالند در دورتموند و رابرت لواندوفسکی در بایرن مونیخ.

در این فصل هالند در ۲۱ بازی در بوندسلیگا برای دورتموند ۲۱ گل به ثمر رسانده است، رکوردی که البته در برابر آمار ۳۵ گل لواندوفسکی در ۲۵ بازی در بوندسلیگا چندان مجال خودنمایی پیدا نمی کند.

تگ ها


ارلینگ هالند بایرن مونیخ کارل‌هاینس رومینیگه روبرت لواندوفسکی بروسیا دورتموند فوتبال