بایرن به ستاره اسپانیایی مجوز جدایی داد

خاوی مارتینز مدافع هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ می تواند در پایان فصل از این باشگاه جدا شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خاوی مارتینز سال ۲۰۱۲ و پس از درخشش در ترکیب بیلبائو بود که راهی بایرن مونیخ شد و تاکنون توانسته بیش از ۱۴۰ بازی برای این تیم انجام دهد و اگر چند مصدومیت سنگین نبود، بر تعداد این بازی ها افزوده می شد.

طبق ادعای کیکر، باشگاه بایرن مونیخ به خاوی گفته است که اگر خواهان جدایی است، برای او مانعی ایجاد نخواهند کرد و در صورت پیدا شدن یک جانشین مناسب، او می تواند راهی تیم موردنظرش شود.

خاوی که قدم در ۳۱ سالگی گذاشته، از بیلبائو و ختافه پیشنهاد دارد ولی فعلا منتظر از سرگیری بوندسلیگاست تا کمک کند بایرن به یک عنوان قهرمانی دیگر در این رقابت ها دست یابد.

او در مصاحبه اخیر خود با مووی استار و در مورد جدایی احتمالی اش گفته بود:« می دانم که باشگاه روی من حساب می کند و آنها هستند که حرف آخر را خواهند زد. در آلمان مثل اسپانیا بند فسخ وجود ندارد و اگر باشگاه اجازه دهد، می توانید جدا شوید و در غیر این صورت، باید بمانید.

با هانسی فلیک(سرمربی) صحبت کرده ام و او به من اعتقاد دارد و برایش بازیکن مهمی هستنم. خوشحالم که مورد اعتماد سران باشگاه و نیز سرمربی قرار دارم.»

خاوی فصل جاری هم با مصدومیت روبرو شده و به خصوص پس از بازی با ولفسبورگ، نزدیک به ۶ هفته به دور از میادین بود.

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
کریس رونالدو و اسنپ شخصی هوایی‌اش!+ عکس 
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد 

تگ ها


بایرن مونیخ خاوی مارتینز اتلتیک بیلبائو فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات خاویر مارتینز بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال