بایرن به فلیک اجازه جدایی خواهد داد

به نظر می رسد بایرن مونیخ بالاخره برای جدایی هانسی فلیک با این سرمربی آلمانی توافق خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، ابتدای هفته بود که شایعات در مورد آینده هانسی فلیک، سرمربی آلمانی و ۵۶ ساله بایرن مونیخ به حقیقت پیوست و او بعد از برتری تیمش مقابل ولفسبورگ اعلام کرد قصد دارد در پایان فصل از این باشگاه جدا بشود. در ماه های اخیر اخبار زیادی در مورد اختلاف نظر بین او و برخی مدیران بایرن مونیخ شنیده می شد و در نهایت این شرایط منجر به جدایی هانسی فلیک شد.

امل باشگاه بایرن مونیخ فردای آن روز با انتشار بیانیه ای غیرمنتظره اعلام کرد فعلا با هانسی فلیک برای فسخ قرارداد به توافق نرسیده و به زودی با او در مورد آینده وارد مذاکره خواهد شد. اما نشریه بیلد امروز در گزارشی اعلام کرد جدایی هانسی فلیک از بایرن مونیخ قطعی شده و مدیران باشگاه در جریان مذاکرات پیش رو برنامه ای برای مجاب کردن این سرمربی به ماندن ندارند.

یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان لایپزیش مهم ترین گزینه فصل بعد بایرن مونیخ محسوب می شود و این باشگاه باید رقمی بیش از ۱۵ میلیون یورو برای توافق با لایپزیش پرداخت کند. در واقع مدیران بایرن در مذاکره با هانسی فلیک قصد دارد در مورد دستمزد او تخفیف گرفته و بخشی از رقم توافق با لایپزیش برای جذب ناگلزمان را اینگونه جبران کنند. هنوز مذاکرات بین دو باشگاه آغاز نشده، اما مدیران لایپزیش در انتظار پیشنهاد رسمی بایرن مونیخ برای توافق با جولیان ناگلزمان هستند. فدراسیون فوتبال آلمان تمایلی به پرداخت پول برای جذب فلیک ندارد و کار بایرن مونیخ برای توافق با ناگلزمان به این دلیل دشوار شده است.

تگ ها


بایرن مونیخ آر بی لایپزیش یولیان ناگلزمان هانس فلیک