بایرن تنها مشتری جدی ستاره فرانسوی تاتنهام

به نظر می‌رسد بایرن مونیخ تنها مشتری جدی تانگوی اندومبله محسوب می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، تانگوی اندومبله در تابستان سال ۲۰۱۹ و در یک انتقال پر سر و صدا از لیون جدا شد و به تاتنهام پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال انگلیس و زیر نظر مائوریسیو پوچتینو دنبال کند.

بعد از اخراج سرمربی آرژانتینی از تاتنهام اوضاع برای اندومبله نیز تغییر نکرد و با روی کار آمدن ژوزه مورینیو به یک نیمکت‌نشین محض تبدیل شد؛ تا جایی که در مقطعی گفته شد اختلاف بین هافبک فرانسوی و آقای خاص بالا گرفته و این بازیکن خواهان جدایی از تیم لندنی شده است.

اگرچه در مقاطع پایانی حضور ژوزه مورینیو در تاتنهام اندومبله بیشتر به بازی گرفته می‌شد اما با این حال عملکرد او با برخی انتقادات مواجه بود. از طرفی بعد از جدایی مرد پرتغالی از تاتنهام نیز اوضاع برای هافبک فرانسوی تغییر نکرد و اندومبله دو بازی ابتدایی فصل جدید را هم به دلیل مصدومیت از دست داده است.

اما طی روزهای گذشته گزارش حاکی از آن بود که باشگاه تاتنهام قصد دارد تا پایان نقل و انتقالات تابستانی اندومبله را به فروش برساند. در همین راستا تلگراف مدعی شده که بایرن مونیخ تنها مشتری جدی این بازیکن محسوب می شود و تاتنهام حتی از پیشنهاد جدایی قرضی این بازیکن با بند خرید دائمی نیز استقبال خواهد کرد. حال باید منتظر ماند و دید که آیا باواریایی‌ها برای جذب اندومبله اقدام خواهند کرد یا این مسئله فقط یک شایعه است.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا بایرن مونیخ تانگوی اندومبله تاتنهام