بایرن در فینال جام‌ حذفی طرفدار لایپزیش است

رئیس، مدیر و مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ برای یولیان ناگلزمان و تیمش در فینال جام حذفی برابر دورتموند آرزوی موفقیت کردند‌....

به گزارش "ورزش سه"، برخلاف فصل گذشته بایرن مونیخ نتوانست در این فصل به فینال رقابت های جام حذفی آلمان راه پیدا کند تا امشب دو تیم دورتموند و لایپزیش برگزار کننده مسابقه پایانی باشند.
در این بین به نظر می رسد که بایرنی ها در مسابقه امشب طرفدار لایپزیش هستند که هدایتش بر عهده یولیان ناگلزمان سرمربی فصل بعد آنهاست.

هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، درباره بازی امشب گفت: " اگرچه دوست داشتم تیم خودمان را در برلین ببینم اما باز هم منتظر این فینال هستم. دورتموند و لایپزیش دو تیم قدرتمند هستند که به حق در این فینال حضور پیدا کرده‌اند. هواداران می‌توانند انتظار یک فینال جذاب و هیجان انگیز را داشته باشند. بدیهی است اگر یولیان ناگلزمان، سرمربی بعدی ما جام را به دست آورد خوشحال خواهم شد. قطعاً یک بازی جالب خواهد شد."

کارل هاینس رومنیگه، مدیر بایرن‌مونیخ، در این باره گفت: "امیدوارم یولیان ناگلزمان پیروز شود. او هنوز عنوانی کسب نکرده است و من می دانم که مربیان می خواهند عناوین را از آن خود کنند. اما به نظر می رسد دورتموند اکنون دوباره عملکرد خوبی دارد. این برای هر دو تیم بازی سختی خواهد بود."

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باواریایی‌ها نیز در این باره اظهار نظر کرد و گفت: "من فقط برای باشگاه بایرن‌مونیخ کار می کنم و مهم ترین چیز برای من موفقیت بایرن است. البته برای ناگلزمان آرزو می کنم که با این موفقیت راهی مونیخ شود."

تگ ها


کارل هاینز رومینگه بروسیا دورتموند حسن سالی‌حمیدزیچ یولیان ناگلزمان آر بی لایپزیش بایرن مونیخ