بایرن شماره یک دنیاست؛ خرید زمستانی نداریم

بایرن مونیخ بی شک یکی از بهترین مقاطع تاریخ خود را سپری می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ بار دیگر تاکید کرد که این تیم در شرایط کنونی از همه نظر بهترین تیم جهان است. بایرن مونیخ در سال ۲۰۲۰ عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و برنده ۵ جام شد. بایرن توانست در سال جاری که در آستانه تمام شدن است با اقتدار برابر دومین بار در تاریخ خود سه گانه را نیز به دست آورد.

کارل هاینتس رومینیگه گفت:« ما در شرایط کنونی شماره یک جهان در همه زمینه ها هستیم. می خواهیم که جایگاهی را که به دست آورده ایم حفظ کنیم و به درخشش خود ادامه دهیم.

متاسفانه سال ۲۰۲۰ کرونا باعث شد که زیان زیادی به باشگاه ها وارد شود. باشگاه های بزرگ در این زمینه زیان بیشتری داشتند چرا که آنها مجبورند حقوق های بالای بازیکنان خود را پرداخت کنند.»

رومینیگه درباره جذب بازیکن در زمستان گفت:« ما در شرایط کنونی به خاطر کرونا نمی توانیم رقم های بالا را برای جذب بازیکن هزینه کنیم. امیدوارم به شرایط سابق برگردیم تا بتوانیم بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم.»

با پایان سال ۲۰۲۰ دوران ریاست رومینیگه در بایرن به پایان  می رسد. او گفت:« من نگران رفتنم نیستم چرا که هواداران این حس را دارند که کارهای درست من بیشتر از کارهای اشتباهم بوده است.»

بیشتر بخوانید:

لواندوفسکی: سال ۲۰۲۰ یک سال شگفت انگیز بود

لواندوفسکی؟ هم شکستش داده‌ام، هم به او باخته‌ام

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ کارل‌هاینس رومینیگه فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال