بایرن علاقه ای به خرید مدافع رئال مادرید ندارد

به نظر می رسد بر خلاف شایعات، بایرن مونیخ علاقه ای به جذب اشرف حکیمی ندارد و سبک بازی او را مناسب تیم خود نمی داند....


به گزارش "ورزش سه"، عملکرد درخشان اشرف حکیمی در فصل جاری در ترکیب دورتموند او را تبدیل به یکی از بازیکنان پرهوادار فصل تابستان کرده است. این مدافع جوان تحت قرارداد باشگاه رئال مادرید است، اما پیشنهادهایی برای او رسیده و احتمال جدایی اشرف حکیمی از رئال به طور دائمی وجود دارد.

علی رغم شایعات اخیری که در رابطه با اشرف حکیمی و احتمال انتقال او به بایرن مونیخ وجود دارد، نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد کادر فنی این باشگاه تصور می کند که عملکرد این مدافع مراکشی در خط دفاعی و در هنگام قرار گرفتن در بین چهار مدافع بسیار ضعیف است و به همین دلیل تمایل چندانی به خرید اشرف حکیمی ندارد.

البته به نظر می رسد زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال مادرید نیز همین نظر را دارد و به همین دلیل هنوز در مورد بازگشت او به برنابئو تصمیمی قطعی نگرفته است. در دورتموند، اشرف حکیمی به عنوان یک وینگ بک در ترکیب ۳-۴-۳ نقش متفاوتی دارد، اما بایرن مونیخ و رئال مادرید هر دو علاقمند به استفاده از سیستم هایی با چهار مدافع دارند و ممکن است اشرف حکیمی در ترکیب این دو تیم قادر به درخشش نباشد. اینتر یکی دیگر از تیم هایی است که برای خرید اشرف حکیمی اقدام کرده است.

تگ ها


بایرن مونیخ اشرف حکیمی زیدان بروسیا دورتموند رئال مادرید