بایرن قید پریشیچ را هم زد، بازگشت بال کروات به اینتر

ایوان پریشیچ پس از اینکه بایرن حاضر به فعال کردن بند خرید دائمی او نشد، باید به اینتر برگردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه بایرن مونیخ امروز رسما اعلام کرد که بند خرید ایوان پریشیچ را فعال نخواهد کرد و به این ترتیب ستاره کروات به اینتر باز خواهد گشت.

تابستان گذشته پریشیچ که در برنامه های تاکتیکی آنتونیو کونته جای نداشت، به صورت قرضی و با بند خرید دائمی ۲۰ میلیون یورویی راهی بایرن مونیخ شد. بایرن برای در اختیار داشتن قرضی این بازیکن، ۵ میلیون یورو نیز پرداخت کرد ولی با وجود درخشش پریشیچ به خصوص در مقطع پایانی فصل و در لیگ قهرمانان، مونیخی ها تصمیم گرفتند تا بند خرید او را فعال نکنند.

طبق اعلام باشگاهخ آلمانی، آنها در تلاش برای گرفتن تخفیف از اینتر بودند ولی به نتیجه ای نرسیدند تا در نهایت قید جذب قطعی او را بزنند.

هانسی فلیک سرمربی بایرن ضمن تایید این خبر گفت:« ما تصمیم گرفتیم با ایوان پریشیچ، آلوارو اودریوسولا و فیلیپه کوتینیو ادامه ندهیم اما تا زمانی که تیاگو آلکانتارا و دیوید آلابا اینجا هستند، روی آنها حساب خواهم کرد.»

پریشیچ ۳۵ بازی برای بایرن انجام داد، هشت گل زد و ۱۰ پاس گل نیز داد. او یکی از بازیکنان خوب و موثر بایرن در فتح سه گانه بود ولی بحران اقتصادی کرونا سبب شد تا بایرن برای جذب داوئی او از اینتر رقم کمتری تقاضا کند که در نهایت به توافق نرسیدند.

اکنون باید دید پریشیچ در اینتر ماندگار خواهد شد یا به باشگاهی دیگر فروخته می شود.

بیشتر بخوانید:

روز بعد از قهرمانی بایرن کومان با کوتینیو تماس گرفت

اختلاف نظر کومان و بارسلونا برای خرید هافبک

 

 

تگ ها


فیلیپ کوتینیو آلوارو اودریوسولا هانس فلیک ایوان پریشیچ بایرن مونیخ اینتر میلان فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال