بایرن ۲-۰ لورکوزن: عکس باواریایی‌ها روی جام

بایرن مونیخ با پیروزی ۲-۰ مقابل لورکوزن، در آستانه قهرمانی در رقابت های این فصل بوندس لیگا قرار گرفت....

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان هانسی فلیک در این دیدار با دو گل زودهنگام از اریک چوپو موتینگ و یوشوا کیمیچ، موقف شدند لورکوزن را از پیش رو بردارند و اکنون برای قهرمانی در رقابت های این فصل، به یک پیروزی از ۴ دیدار باقی مانده نیاز دارند.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۶، لئون بیلی در موقعیت تک به تک با مانوئل نویر، درون محوطه جریمه بایرن سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

یک دقیقه بعد این بایرنی ها بودند که به گل اول بازی رسیدند. ارسال آلابا به دهانه دروازه لورکوزن را توماس مولر قطع کرد اما هرادکی با یک واکنش به موقع توپ را برگشت داد؛ توپ برگشتی مقابل اریک چوپو موتینگ قرار گرفت و او هم با یک ضربه تماشایی، حساب کار را ۱-۰ کرد.

فشار حملات بایرن بعد از این گل ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۱۱، کینگزلی کومان بعد از یک حرکت عرضی، قصد داشت با یک ضربه حساب شده توپ را به گوشه دروازه لورکوزن بفرستد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

اما دو دقیقه بعد، این کیمیچ بود که توانست گل دوم را برای باواریایی ها به ثمر برساند. روی یک ارسال از سمت چپ، توپ با دفع ناقص مدافعان لورکوزن مقابل کیمیچ قرار گرفت و او هم با یک ضربه دقیق، دروازه لورکوزن را برای بار دوم باز کرد.

برتری تیم میزبان بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۲۱، موسیالا می توانست اختلاف را به سه گل افزایش بدهد اما ضربه او بعد از برخورد به مدافع حریف، در اختیار هرادکی قرار گرفت. بازیکنان لورکوزن بلافاصله یک حمله سریع را ترتیب دادند و پاتریک شیک در موقعیت تک به تک با نویر قرار گرفت اما ضربه نه چندان محکم او را دروازه بان بایرن مهار کرد.

در ادامه باز هم این بازیکنان بایرن مونیخ بودند که حملات خطرناک تری روی دروازه حریف داشتند و چندین موقعیت خوب برای زدن گل سوم ایجاد کردند اما نتوانستند از آن استفاده کنند؛ از جمله در دقیقه ۴۳ که ضربه آزاد آلابا می توانست به گل سوم منجر شود اما واکنش خوب هرادکی باعث شد تا این فرصت از دست برود و این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.

ادامه دارد...

تگ ها


بایرن مونیخ بایرلورکوزن