بایرن مونیخ ۲ - ۰ المپیاکوس؛ شوک اخراج کواچ جواب داد

بایرن مونیخ موفق شد در اولین دیدار خود پس از اخراج نیکو کواچ به یک پیروزی شیرین خانگی دست پیدا کند....

به گزارش خبرنگار مدال، امشب در چارچوب هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، بایرن مونیخ در آلیانتس آرنا میزبان المپیاکوس یونان بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۱ باواریایی‌ها به پایان رسید.

بایرن مونیخ در اولین بازی خود بعد از اخراج نیکو کواچ بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵، اولین فرصت را به دست آورد اما ضربه عالی گورتسکا با نوک انگشتان ژوزه سا به کرنر رفت. در دقیقه ۲۵، این بار پاس چیپ پاوار به لواندوفسکی رسید اما ضربه سر او در دستان سا قرار گرفت.

در دقیقه ۴۵، بهترین فرصت بایرن نصیب پاوار شد اما ضربه او به تیرک دروازه برخورد کرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

بایرن در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۵۲، ارسال کیمیش با ضربه سر لواندوفسکی به گورتسکا رسید و ضربه او با واکنش سا روبه‌رو شد تا قفل دروازه‌ها بسته بماند. فشار بایرن لحظه به لحظه بیشتر می‌شد تا در دقیقه ۶۹، سرانجام کومان با حرکتی عالی با پاسی دقیق لواندوفسکی را صاحب موقعیت کرد و او هم دروازه المپیاکوس را گشود تا میزبان پیش بیافتد.

باواریایی به حملات خود ادامه دادند تا در دقیقه ۸۹، ایوان پریشیچ که تازه به میدان آمده بود، ارسال کومان را تبدیل به گل دوم بایرن کرد. در ادامه زمانی باقی نمانده بود این بازی با پیروزی ۲-۰ بایرن به پایان رسید. آنها با این پیروزی ۱۲ امتیازی شده تا حد زیادی کار صعود خود را به دور بعد قطعی کردند.

ببینید:

خلاصه بازی بایرن مونیخ 2 - 0 المپیاکوس/ ویدیو

تگ ها


باواریایی‌ها هانس دیتر فلیک فوتبال جهان مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا آلیانتس آرنا المپیاکوس بایرن مونیخ بایرن مونیخ-المپیاکوس UEFA Champions League فوتبال