بایرن مونیخ برای لواندوفسکی پارتی بازی نمی کند!

بعید است رابرت لواندوفسکی قادر به حضور در ترکیب تیم ملی لهستان باشد....

به گزارش "ورزش سه"، دقیقا دو هفته دیگر تیم ملی لهستان در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی و در دیداری دشوار مهمان تیم ملی انگلیس در لندن خواهد بود و کسب نتیجه خوب در این دیدار می تواند نقش مهمی در صعود مستقیم لهستان داشته باشد. بی تردید امید اول این کشور برای موفقیت در خانه انگلیس به درخشش رابرت لواندوفسکی، مرد سال فوتبال جهان خواهد بود، اما ممکن است این بازیکن قادر به سفر به لندن نباشد.

اخبار حاکی از آن است که رابرت لواندوفسکی اخیرا در جلسه با روسای باشگاه بایرن مونبخ صحبت کرده و به آنها گفته علاقه دارد تحت هر شرایط در دیدار تیم ملی لهستان مقابل انگلیس در استادیوم ومبلی همراه کاروان تیم ملی کشورس سفر کرده و دراین مسابقه حساس بازی کند. با این حال اگر قوانین قرنطینه به شکل فعلی ثابت مانده و تغییری نکند، بعید است بایرن مونیخ به لواندوفسکی اجازه سفر بدهد. لواندوفسکی در صورت سفر به انگلیس باید هنگام بازگشت ۱۰ روز در قرنطینه بماند و بایرن در مقطعی حساس قادر به استفاده از او نخواهد بود.

اگرچه این ستاره ۳۲ ساله و لهستانی از جایگاهی خاص و ویژه در باشگاه بایرن مونیخ برخوردار است، اما روسای باشگاه قصد ندارند در این مورد استثنایی قائل شده و بین بازیکنان تفاوت بگذارند. مدیران باشگاه بایرن به خوبی می دانند اگر به لواندوفسکی اجازه سفر به انگلیس و حضور در ترکیب تیم ملی لهستان را بدهند، سایر بازیکنان انتظار برخوردی مشابه خواهند داشت و بدین ترتیب ممکن است در اردوی این تیم اختلاف و بحران ایجاد شود.

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی تیم ملی لهستان