Banner

بایرن مونیخ ۶ - ۱ ماینتس؛ پیروزی درخشان باواریایی‌ها در آلیانتس آرنا

بایرن مونیخ موفق شد در آلیانتس آرنا در دیداری جذاب مقابل ماینتس به یک برد پرگل رسیده و به دومین پیروزی فصل دست پیدا کند...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته سوم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، بایرن مونیخ مدعی در ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان ماینتس بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۶-۱ شاگردان کواچ به پایان رسید.

بایرن مونیخ که با توجه به تساوی هفته اول مقابل هرتابرلین نیاز به ۳ امتیاز این بازی داشت در اوایل بازی غفلگیر شد و با گل ژان پول بوتیوس از میهمان خود عقب افتاد. اما حملات بایرن افزایش یافت و سرانجام در دقیقه ۳۶ این بنژامن پاوار بود که بازی را به تساوی کشاند. دقایقی بعد دیگر مدافع کناری بایرن یعنی داوید آلابا گل دوم را به ثمر رساند تا شاگردان نیکو کواچ با پیروزی راهی رختکن شوند.

نیمه دوم اما بایرنی‌ها بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۵۴ توسط ایوان پریشیچ و ۱۰ دقیقه بعد توسط کینگزلی کومان به گل‌های سوم و چهارم نیز دست یافتند. اما این پایان کار نبود و روبرت لواندوفسکی در دقیقه ۷۸ گل پنجم میزبان را به ثمر رساند و آلفونسو دیویس مهاجم جوان باواریایی‌ها در دقیقه ۸۴ ششمین گل را وارد دروازه ماینتس کرد تا بازگشت باشکوهی در آلیانتس آرنا رقم بخورد و بایرن مونیخ نهایتاً با نتیجه ۶-۱ به پیروزی دست یابد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بایرن مونیخ 6 - 1 ماینز/ ویدیو

انقلاب در بایرن مونیخ؛ 4ستاره جدید در ترکیب اصلی!

تگ ها


هفته سوم بوندسلیگا نیکو کواچ آلیانتس آرنا فوتبال جهان باواریایی‌ها ماینتس بایرن مونیخ بایرن مونیخ-ماینتس Bundesliga فوتبال