بایرن مونیخ ۴ - ۳ هرتا؛ شب جادویی لواندوفسکی

بایرن مونیخ در دیداری دراماتیک با نتیجه ۳-۴ هرتابرلین را مغلوب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در شبی که رابرت لواندوفسکی مثل همیشه درخشان ظاهر شده و چهار بار دروازه هرتابرلین را باز کرد، بایرن مونیخ در دقیقه ۹۳ به گل برتری رسید و در این دیدار دشوار حریفش را شکست داد.

بایرن مونیخ بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۹ و روی ریباند یک کرنر می توانست توسط رابرت لواندوفسکی به گل اول برسد، اما ضربه او توسط شولو مهار شد.

در دقیقه ۲۱ سرژ گنابری با ورود به محوطه جریمه فرصت خوبی برای باز کردن دروازه هرتابرلین پیدا کرد، اما ضربه زمینی او در اختیار دروازه بان حریف قرار گرفت. دقایقی بعد یک بار دیگر سرژ گنابری در مقابل دروازه هرتا صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه او به تور کنار دروازه برخورد کرد و تبدیل به گل نشد.

اما در دقیقه ۴۰ بایرن مونیخ به گل اول دست یافت. ضربه سر رابرت لواندوفسکی با عکس العمل تماشایی شولو همراه شد، اما در ریباند خود این بازیکن موفق به باز کردن دروازه حریف شد. در دقایق باقیمانده نیمه نخست اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت بایرن با برتری ۰-۱ راهی رختکن شد.

بایرن مونیخ نیمه دوم را نیز هجومی شروع کرد و در دقیقه ۵۱ به گل رسید. ارسال زمینی ریچاردز از سمت راست به لواندوفسکی رسید و این بازیکن با ضربه ای دقیق به گوشه سمت چپ دروازه موفق به گلزنی شد.

در دقیقه ۵۴ هرتابرلین تا آستانه کم کردن اختلاف پیش رفت، اما مانوئل نویر به زیبایی و در دو مرحله ضربات ماتیوس کنا و کوردوبا را مهار کرد. دقایقی بعد هرتابرلین صاحب بهترین فرصت برای زدن گل اول شد، اما ضربه لوکباکیو به دیرک دروازه بایرن مونیخ برخورد کرد و این توپ تبدیل به گل نشد.

اما در دقیقه ۶۰ هرتابرلین بالاخره به گل اول دست یافت. ارسال کنا از روی یک ضربه ایستگاهی از سمت راست با ضربه سر جان کوردوبا همراه شد و هرتا اختلاف را به حداقل رساند.

اما حملات هرتابرلین ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۷۰ به گل دوم هم رسید. یک و دوی ماتیوس کنا با کریستوف پیانتک باعث شد این بازیکن تک به تک شده و با ضربه ای گل تساوی را به ثمر برساند.

دقایقی بعد کورنتین تولیسو تا آستانه زدن گل سوم بایرن مونیخ پیش رفت، اما ضربه سر او بدون مدافع یارگیر از بالای دروازه هرتابرلین به بیرون رفت.

اما بایرن مونیخ در دقیقه ۸۵ به گل سوم دست یافت. روی ارسال یک ضربه ایستگاهی و اثرگذاری توماس مولر، لواندوفسکی در دهانه دروازه موفق به زدن گل سوم تیمش شد.

اما این پایان کار نبود و هرتا باز هم به گل رسید. انگانکام یک دقیقه بعد از ورود به میدان با ضربه سر موفق به گلزنی شد و کار را به تساوی کشاند.

اما بایرن مونیخ در دقیقه ۹۳ صاحب یک ضربه پنالتی شد که لواندوفسکی آن را تبدیل به گل کرد تا بایرن مونیخ در این دیدار دشوار با نتیجه ۳-۴ پیروز شود.

تگ ها


بایرن مونیخ