بایرن مونیخ ۱ - ۲ هوفنهایم؛ شکست ناباورانه در آلیانتس آرنا

بایرن مونیخ در دیداری حساس در آلیانتس آرنا مغلوب هوفنهایم شد تا روند سینوسی تیم کواچ هم‌چنان ادامه داشته باشد...

بایرن مونیخ در دیداری حساس در آلیانتس آرنا مغلوب هوفنهایم شد تا روند سینوسی تیم کواچ هم‌چنان ادامه داشته باشد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانتس آرنا پذیرای هوفنهایم بود و در نهایت با نتیجه ۲-۱ در این بازی خانگی مغلوب شد.

بایرن پس از پیروزی ۷-۲ مقابل تاتنهام با روحیه‌ای خوب به استقبال این بازی آمده بود. در دقایق ابتدایی بایرن مونیخ علیرغم تلاش‌های بسیار موفق به خلق شانس گلزنی نمی‌شد و بازی متعادل پیش می‌رفت. بازی به همین شکل دنبال می‌شد تا اینکه در دقیقه ۲۴، روی ارسال کیمیش، سرژ گنابری ستاره آماده بایرن دروازه هوفنهایم را گشود اما کمک داور پرچم خود را بالا برد تا گل باواریایی‌ها مردود شود.

در دقیقه ۲۶، گنابری از سمت چپ نفوذ کرد اما ضربه او با واکنش بائومان رو‌به‌رو شد و در برگشت نیز ضربه تیاگو در آغوش سنگربان هوفنهایم قرار گرفت. دقایقی بعد باز هم روی ارسال کیمیش، این بار ضربه والی تولیسو از روی دروازه میهمان به بیرون رفت تا بایرن هم‌چنان در گلزنی ناکام باشد.

در دقیقه ۳۳، بالاخره تیم میهمان اولین فرصت خود را به دست آورد اما ضربه به‌بو در آغوش مانوئل نویر قرار گرفت. در دقایق رو به پایان نیمه اول، ارسال کومان را مدافعین بازگرداندند اما در برگشت، ضربه تیاگو از روی دروازه به بیرون رفت. در ادامه تلاش‌های بایرن بی‌ثمر بود و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

نیمه دوم در حالی آغاز شد که بایرن بی‌تاب رسیدن به گل اول بود. اما در دقیقه ۵۴ این هوفنهایم بود که به گل برتری دست یافت. تولیسو توپ را از دست داد و گایگر با یک پاس عالی سرکیس آدامیان را صاحب توپ کرد و او هم با یک ضربه پای چپ زمینی دروازه نویر را باز کرد تا آلیانتس آرنا در شوک فرو برود.

تلاش‌ها بایرن ادامه داشت اما این بازی برای آنها دشوارتر از چیزی بود که گمان می‌کردند. در دقیقه ۶۵، باز هم هوفنهایم می‌توانست به گل برسد اما ضربه زیبای استافیلیدیس با سایش به تیرک دروازه بایرن به بیرون رفت. باواریایی‌ها فشار خود را بیشتر کردند و این بار روی پاس عالی بواتنگ، ضربه گنابری از روی دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد ضربه لواندوفسکی ار فاصله‌ای نزدیک راهی به دروازه بائومان پیدا نکرد.

بایرن مونیخ سرانجام در دقیقه ۷۳ به گل تساوی دست یافت. ارسال خطرناک توماس مولر با ضربه سر روبرت لواندوفسکی تبدیل به گل تساوی میزبان شد. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۷۹، سرکیس آدامیان بار دیگر روی پاس اسکوف، از غفلت مدافعین بایرن استفاده کرد و دروازه نویر را برای بار دوم باز کرد تا شوک دوم به آلیانتس آرنا وارد شود.

در ادامه بایرن مونیخ هر چه تلاش کرد نتوانست گل مساوی را به ثمر برساند و در نهایت در این بازی خانگی متحمل شکستی ناباورانه شد تا به احتمال فراوان در پایان بازی‌های این هفته صدر جدول را از دست بدهد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی بایرن مونیخ ۱ - ۲ هوفنهایم/ ویدیو

ستاره بایرن: سرژ گنابری؛ مهاجمی که تاتنهام را به خاک و خون کشید!

بایرن مونیخ ۱ - ۲ هوفنهایم؛ شکست ناباورانه در آلیانتس آرنا

تگ ها


آلیانتس آرنا نیکو کواچ باواریایی‌ها هفته هفتم بوندسلیگا فوتبال جهان فوتبال