بایرن مونیخ و رد شانس جذب هافبک بارسلونا

علیرغم برخی شایعات، بایرن مونیخ شانس جذب سرخیو بوسکتس، ستاره باتجربه بارسلونا را رد کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد نه چندان خوب بارسلونا در فصل گذشته باعث بروز شایعاتی در مورد احتمال جدایی برخی بازیکنان باتجربه و قدیمی این تیم از جمله سرخیو بوسکتس و یوردی آلبا شده است. البته به نظر می رسد خود سرخیو بوسکتس قصد دارد در بارسلونا از دنیای فوتبال خداحافظی بکند، اما وضعیت اقتصادی و ورزشی باشگاه نام او را در لیست بازیکنان فروشی احتمالی قرار داده است.

قرارداد فعلی این هافبک باتجربه دو سال دیگر و تا سال ۲۰۲۳ با باشگاه بارسلونا اعتبار دارد، اما افت محسوس بوسکتس در یک سال اخیر باعث شده شایعاتی در مورد جدایی او مطرح بشود. صبح امروز برخی نشریات خبر از تمایل باشگاه بایرن مونیخ به جذب بوسکتس در هفته های پیش رو دادند، اما نشریه بیلد این اخبار را تکذیب کرده و مدعی شد باشگاه آلمانی برنامه ای برای خرید هافبک اسپانیایی بارسلونا ندارد.

اگرچه در صورت اقدام بایرن مونیخ ممکن است این انتقال رخ بدهد، اما مدیران باشگاه معتقدند خرید یک بازیکن ۳۳ ساله مطابق با برنامه های باشگاه نیست و همچنین سبک بازی سرخیو بوسکتس تطابقی با افکار یولیان ناگلسمان ندارد.

سرخیو بوسکتس در ۱۳ سال حضور خود در رختکن بارسلونا یکی از مهم ترین ستاره های این تیم در مسیر کسب افتخارات مختلف بود، اما پروژه خلاص شدن از دست بازیکنان باتجربه و با دستمزد بالا ممکن است گریبان این بازیکن را گرفته و زمینه جدایی سرخیو بوسکتس از بارسلونا را فراهم بکند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ بایرن مونیخ سرخیو بوسکتس بارسلونا