بایرن مونیخ و رد پیشنهاد یونایتد برای کومان

پاسخ بایرن مونیخ در رابطه با ابراز تمایل منچستریونایتد به جذب کینگزلی کومان منفی بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد قصد دارد برای فصل بعد یک بازیکن سرعتی در خط حمله جذب کند و به نظر می رسد این تیم شانس زیادی برای خرید جیدون سانچو، ستاره انگلیسی و جوان دورتموند نخواهد داشت. امروز شبکه اسکای اسپورتس در گزارشی مدغی شد منچستر یونایتد علاقمند به خرید کینگزلی کومان است و مذاکراتی درباره جذب این وینگر فرانسوی با باشگاه بایرن مونیخ انجام داده است.

اما پاسخ تیم آلمانی منفی بوده و مدیران بایرن خیلی سریع این موضوع را به اطلاع سران یونایتد رسانده اند. علیرغم در اختیار داشتن ستاره هایی چون سرژ گناربری و لروی سانه، بایرن نمی خواهد وینگرهای خود را از دست بدهد و به دلیل سابقه آسیب دیدگی این بازیکنان، حفظ هر سه آنها در دستور کار بایرن مونیخ قرار گرفته است.

جذب لروی سانه به منزله صدور اجازه جدایی کینگزلی کومان نخواهد بود و بایرن مونیخ برای فصل آتی قصد دارد تمام ستاره های خود را حفظ کند. کومان بسیاری از مقاطع فصول اخیرا را به علت مصدومیت از دست داده، اما هانسی فلیک علاقمند به این بازیکن است و قرار نیست یونایتد فصل بعد این ستاره فرانسوی را در اختیار داشته باشد. پروژه بعدی مدیران بایرن مونیخ حفظ داوید آلابا خواهد بود و البته به نظر می رسد کار آنها برای رسیدن به این هدف آسان نیست.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ کینگزلی کومان بایرن مونیخ منچستر یونایتد