بایرن مونیخ و قیمت‌گذاری روی ستاره فرانسوی

به نظر می رسد بایرن‌مونیخ حاضر نیست با مبلغی کمتر از ۱۰۰ میلیون یورو کینگزلی کومان را به فروش برساند....

به گزارش "ورزش سه"، به طور قطع کینگزلی کومان یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ طی فصول گذشته بوده و اوج کار این ستاره فرانسوی جایی بود که در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل ۲۰-۲۰۱۹  برابر پاری‌سن ژرمن گل قهرمانی باواریایی‌ها را با یک ضربه سر فوق العاده به ثمر رساند.

بایرن مونیخ طی ماه های اخیر بارها تلاش کرده که برای تمدید قرارداد با کینگزلی کومان به توافق برسد اما به نظر می رسد که حقوق پیشنهادی این باشگاه به ستاره فرانسوی خیلی با استقبال این بازیکن روبرو نشده و در واقع کومان انتظار دارد که دستمزد بیشتری دریافت کند و به همین خاطر روند مذاکرات بین دو طرف به بن بست خورده است.

برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که بایرن مونیخ از تمدید قرارداد با کینگزلی کومان ناامید شده و قصد دارد در صورت دریافت پیشنهاد خوب این بازیکن را به فروش برساند؛ این در حالی است که گفته می‌شود تیم‌هایی نظیر منچستریونایتد و لیورپول شرایط جذب کومان را بررسی می‌کنند.
با این حال اخبار در آلمان حکایت از آن دارد که بایرن مونیخ نمی‌خواهد به این راحتی‌ها کومان را از دست بدهد و روی این بازیکن قیمت ۱۰۰ میلیون یورویی قرار داده و به نظر می رسد که تنها با این مبلغ راضی به فروش او خواهد شد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ کینگزلی کومان بایرن مونیخ