بایرن مونیخ و یک تصمیم ویژه درباره فیلیپ کوتینیو

بایرن مونیخ قصد دارد با تمدید قرارداد کوتاه‌مدت فیلیپ کوتینیو از این بازیکن در لیگ قهرمانان اروپا استفاده کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فیلیپ کوتینیو بازیکنی بود که با امیدهای فراوان لیورپول را به مقصد بارسلونا ترک کرد اما هیچ گاه نتوانست روزهای خوبی را در جمع آبی اناری ها سپری کند؛ موضوعی که سبب شد، این ستاره برزیلی خیلی زود نوکمپ را ترک کند و با قراردادی قرضی راهی بایرن مونیخ شود.

 
کوتینیو امیدوار بود که در بایرن بتواند روزهای خوش گذشته را تکرار کند و حتی این باشگاه را برای دائمی کردن قراردادش تحریک کند. اگر چه روزهای ابتدایی حضور او در بایرن بسیار امیدبخش بود اما رفته‌رفته همان اتفاق بارسا، در مونیخ نیز برایش تکرار شد تا باشگاه آلمانی رسماً اعلام کند که او در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

اگرچه کوتینیو به طور قطع در رقابت‌های فصل آینده برای بایرن مونیخ میدان نخواهد رفت اما با این وجود اسکای اسپورتس مدعی شده که باشگاه آلمانی قصد دارد قرارداد این ستاره برزیلی را به شکل کوتاه مدت تمدید کند تا این بازیکن بتواند در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا باواریایی‌ها را همراهی کند. کوتینیو اخیرا از بند مصدومیت رهایی یافته و در صورت رخ دادن چنین اتفاقی می تواند بایرن را در دیدار برگشت مقابل چلسی همراهی کند.

بیشتر بخوانید:
رئال مادرید ۳ والنسیا 0؛ کاملا کهکشانی!
بایرن مونیخ و یک تصمیم ویژه درباره فبلیپ کوتینیو
سوپرگل بنزما، آتشبازی آسنسیو؛ آماده باش رئال به اروپا 

تگ ها


بایرن مونیخ فیلیپ کوتینیو فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فیلیپه کوتینیو بارسلونا بایرن مونیخ Bundesliga لالیگا فوتبال