بایرن مونیخ ۴ - ۰ کلن؛ پیروزی امیدبخش شاگردان کواچ

بایرن مونیخ موفق شد در دیداری خانگی با درخشش لواندوفسکی، برابر کلن به یک برتری پرگل و مقتدرانه دست پیدا کند...

بایرن مونیخ موفق شد در دیداری خانگی با درخشش لواندوفسکی، برابر کلن به یک برتری پرگل و مقتدرانه دست پیدا کند

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانتس آرنا میزبان کلن بود که این بازی در نهایت با برتری ۴-۰ میزبان به پایان رسید.

در حالی که هنوز ۳ دقیقه از نیمه اول را سپری نکرده بودیم، روی پاس عمقی کیمیش، روبرت لواندوفسکی موفق شد گل اول بایرن و هشتمین گل فصل خود را به ثمر برساند. در دقیقه ۱۳، فیلیپه کوتینیو روی یک ضربه آزاد فوق‌العاده توپ را به تیرک دروازه کلن کوبید و در برگشت نیز توپ راهی کرنر شد. حملات میزبان ادامه داشت اما کلن کم‌کم خودش را در زمین پیدا کرد و چند بار توسط فلوریان کانتس صاحب موقعیت شد اما هیچ‌کدام تبدیل به گل نشد. در واپسین لحظات نیمه اول لواندوفسکی روی پاس زیبای کوتینیو می‌توانست گل دوم خود را به ثمر برساند اما ضربه چیپ او روی سقف دروازه فرود آمد تا نیمه اول با همان برتری خفیف ۱-۰ بایرنی‌ها به پایان برسد.

نیمه دوم نیز همان حکایت نیمه اول را داشت و با ارسال کرنر کیمیش، باز هم لواندوفسکی این بار با یک ضربه دروازه تیمو هورن را گشود تا برتری باواریایی‌ها مطمئن‌تر شود. در دقیقه ۵۹، فیلیپه کوتینیو که از سمت چپ نفوذ کرده بود با خطای کینگزلی سرنگون شد تا ضمن ده نفره شدن کلن، ستاره برزیلی اول گل خود در بوندسلیگا را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند. لحظاتی بعد ضربه کات‌دار و زیبای یاشوا کیمیش با برخورد به تیرک، راهی به دروازه پیدا نکرد. این پایان کار نبود و در دقیقه ۷۳ کوتینیو این بار در نقش گل‌ساز ظاهر شد و پاس او را ایوان پریشیچ به گل چهارم بایرن تبدیل کرد.

در ادامه اتفاق دیگر رخ نداد تا بایرن مونیخ در این دیدار خانگی به پیروزی ۴-۰ دست یابد. بایرن با این پیروزی ۱۱ امتیازی شده و موقتاً به صدر جدول بوندسلیگا صعود کرد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی بایرن‌مونیخ 4 - 0 کلن/ ویدیو

حمله تند رئیس بایرن مونیخ به سنگربان بارسلونا

بایرن مونیخ ۴ - ۰ کلن؛ پیروزی امیدبخش شاگردان کواچ
بایرن مونیخ ۴ - ۰ کلن؛ پیروزی امیدبخش شاگردان کواچ
بایرن مونیخ ۴ - ۰ کلن؛ پیروزی امیدبخش شاگردان کواچ

تگ ها


هفته پنجم بوندسلیگا باواریایی‌ها آلیانتس آرنا فوتبال جهان نیکو کواچ فوتبال