بایرن مونیخ ۱ - ۱ فرایبورگ؛ باواریایی‌ها صدر را از دست دادند

بایرن با تساوی مقابل فرایبورک صدرنشینی را از دست داد...

بایرن با تساوی مقابل فرایبورک صدرنشینی را از دست داد

شاگردان کواچ صدر جدول را از دست دادند تا دورتموند به رتبه اول بازگردد.

به گزارش مدال، بایرن مونیخ که با 60 امتیاز و با تفاضل گل بهتر از دورتموند در صدر جدول قرار داشت، به زمین فرایبورگ رده یازدهمی آمده بود تا با یک سه امتیاز دیگر به صدرنشینی خود ادامه دهد.

بازی برای بایرن بر خلاف انتظار شروع شد و این تیم دقیقه سوم دروازه خود را باز شده دید. سانتر گونتر از سمت چپ زمین با ضربه سر هولر همراه شد تا مونیخی ها شوکه شوند. اولریخ، گلر امروز بایرن نتوانست کار خاصی روی این گل انجام دهد.

بایرن که باخت را باور نداشت، حملات زیادی روی دروازه میزبان تدارک دید و دقیقه 22 کار را به تساوی کشاند.

همکاری خوب گورتزکا و پاس خوب او به لواندوفسکی با ضربه تماشایی ستاره لهستانی به گل تساوی بدل شد و بایرن با روحیه ای بهتر بازی را دنبال کرد.

با وجود برتری نسبی بایرن، نیمه اول با تساوی 1-1 خاتمه یافت.

دقیقه 51 روی شوت لواندوفسکی بایرن می توانست برای دومین بار به گل برسد اما توپ با اختلاف راهی اوت شد. سپس گنابری روی پاس مولر می توانست گلزنی کند که این را هم ضربه در چارچوب نبود.

دقیقه 65 روی کرنر خامس، بواتنگ صاحب بخت مناسبی برای گلزنی شد ولی گلر فرایبورگ به شکلی استثنایی توپ را مهار کرد. بایرن دو دقیقه بعد بازهم روی یک ضربه ریباند توسط بواتنگ تا مرز گلزنی پیش رفت اما این بار هم سیو عالی گلر فرایبورگ مانع شد.

دقیقه 78 بهترین بخت گلزنی بایرن در نیمه دوم را لواندوفسکی از دست داد. او در مصاف تک به تک نتوانست موفق عمل کند و دروازه بان با پا ضربه او را راهی کرنر کرد.

دقیقه 90 بازی روی سانتر خامس، لواندوفسکی موقعیت عالی برای گلزنی به دست آورد اما ضربه سر بی دقت او با فاصله راهی اوت شد. دقیقه 93 نیز ضربه سر همین بازیکن به تیر برخورد کرد و بخت دیگری برای مونیخی ها از دست رفت.

در نهایت این بازی با تساوی 1-1 خاتمه یافت و بایرن صدر جدول را از دست داد. دورتموند با برتری دیرهنگام بر ولفسبورگ، با دو امتیاز بیشتر در صدر جدول قرار گرفت.