بایرن مونیخ ۳ - ۰ لایپزیگ؛ باواریایی‌ها فاتح جام حذفی آلمان شدند

بایرن مونیخ با برتری مقابل لایپزیگ قهرمان جام حذفی آلمان شد...

دو تیم بایرن مونیخ و لایپزیگ برگزارکننده فینال جام حذفی آلمان بودند.

به گزارش مدال، در دیدار فینال رقابت‌های DFB پوکال، بایرن مونیخ در ورزشگاه المپیک برلین به مصاف لایپزیش رفت و در پایان با برتری ۲-۰ فاتح این مسابقات لقب گرفت.

این دیدار همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد با قدرت‌نمایی و حملات شاگردان کوواچ آغاز شد و بایرنی‌ها توانستند در دقیقۀ 29 توسط لواندوفسکی به گل اول خود برسد و نیمۀ اول را با نتیجۀ یک بر صفر پیروز به رختکن برود و خود را برای نیمۀ دوم این دیدار حساس آماده کند.

با آغاز نیمۀ دوم داستان این دیدار هیچ تغییری نکرد و این باز هم بایرنی‌ها بودند که کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتند و توانستند حریف را تحت تاثیر خود قرار دهند تا در دقیقۀ 78 توسط کینگزلی کومان، ستارۀ فرانسوی خود گل دوم را به ثمر برسانند و خیال هوادارانشان را برای برد در این دیدار راحت کنند.

البته این پایان کار نبود و لواندوفسکی در دقیقۀ 85 گل سوم را به ثمر رساند تا پیش از پایان این دیدار تکلیف قهرمان مشخص شود. شگردان کوواچ با این پیروزی دوگانه خود در آلمان را کامل کردند و بار دیگر با قهرمانی در هر دو جام معتبر آلمان، قدرت خود را به رخ رقیبانشان بکشند.

ببینید: خلاصه دیدار تیم‌های بایرن مونیخ و لایپزیگ

ببینید: جشن قهرمانی بایرن مونیخ در DFB Pokal

تگ ها


فینال جام حذفی آلمان المپیک برلین باواریایی‌ها نیکو کوواچ رابرت لواندوفسکی کینگزی کومان بایرن مونیخ جام حذفی آلمان فوتبال