بایرن مونیخ ۶ - ۰ ماینتس؛ آتش‌بازی با درخشش خامس

بایرن مونیخ حریف خود را در آلیانس آرنا گلباران کرد...

بایرن مونیخ که در کورس قهرمانی با دورتموند رقابت دارند، اوضاع تفاضل گل خود را بهتر از قبل کرد.
به گزارش مدال، بایرن مونیخ که با نتایج بسیار خوب اخیر خود موفق شد فاصله فراوان با دورتموند در صدر جدول را جبران کند، امشب نیز مشکل خاصی برای غلبه بر ماینتس نداشت و با شش گل این تیم را مغلوب کرد تا همچنان با تفاضل بهتر نسبت به دورتموند، صدرنشینی خود را حفظ کند.

بایرن بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود در دقیقه 3 به گل رسید. ارسال داوید آلابا از سمت چپ با ضربه زیبای لواندوفسکی همراه بود و بایرن با یک گل از حریف پیش افتاد.

در ادامه لواندوفسکی فرصت خوبی برای زدن گل دوم بایرن داشت اما ضربه چیپ او با مهار فلورین مولر، گلر حریف همراه شد.

سه دقیقه بعد بایرن تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت اما ارسال خامس و ضربه سر توماس مولر با مهار خوب سنگربان ماینتس همراه شد.

در دقیقه 13 کینگزلی کومان با یک ضربه زیبا می توانست دروازه ماینتس را باز کند اما ضربه او به دیرک دروازه حریف برخورد کرد و تبدیل به گل نشد.

اما حملات میزبان ادامه یافت و در دقیقه 32 بایرن مونیخ به گل دوم هم رسید. پاس تماشایی گورتزکا با سینه به خامس رسید و او با ضربه ای دقیق از گوشه محوطه موفق شد گل دوم بایرن را به ثمر برساند.

اما این پایان کار نبود و کومان در دقیقه 40 با یک ضربه محکم و دقیق از پشت محوطه جریمه، موفق به زدن گل سوم بایرن مونیخ نیز شد تا شاگردان نیکو کوواچ علیرغم از دست دادن موقعیت های خوب در نیمه اول، در نهایت با برتری 0-3 راهی رختکن شوند.

بایرن نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 50 لواندوفسکی فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او توسط مدافعان ماینتس دفع شد.

اما در دقیقه 52 خامس موفق شد با حرکت در عرض و یک ضربه تماشایی به گوشه دروازه ماینتس از پشت محوطه، گل چهارم را نیز به ثمر برساند.

خامس برای ثبت هت تریک خود به 4 دقیقه دیگر زمان نیاز داشت و در دقیقه 55 و با بهره گیری از اشتباه مدافعان مایتس و یک ضربه چیپ زیبا، زننده گل پنجم بایرن لقب گرفت. در ادامه بایرن جریان بازی را همچنان در دست داشت اما حملات این تیم فروکش کرد و در نهایت آنها با شش گل موفق به شکست ماینتس شدند.

طوفان بایرن ادامه یافت و بعد از خلق یکی دو موقعیت در دقیقه 70 به گل ششم هم رسید. ضربه لواندوفسکس توسط سنگربان ماینتس مهار شد اما آلفونسو دیویس روی ریباند موفق به گلزنی شد. در ادامه حملات بایرن فروکش کرد و آنها به حفظ جریان بازی پرداختند تا با همان 6 گل به پیروزی برسند.

تگ ها


ماینتس بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال