بایرن مونیخ ۱ - ۰ وردربرمن؛ پیروزی خفیف برای ماندن در صدر

بایرنی‌ها با کسب این پیروزی خانگی در صدر جدول ماندند...

بایرن مونیخ در آلیانس آرنا میزبان وردربرمن بود.

به گزارش مدال، بایرن مونیخ در روزی که موقعیت های خوبی برای گلزنی را از دست داد، در نهایت با تک گل نیکولاس زوله موفق شد وردربرمن را شکست دهد تا با یک امتیاز بیشتر نسبت به دورتموند با یک بازی بیشتر، صدرنشینی خود را تثبیت نماید.

در ادامه بایرن صاحب توپ و میدان شد و در دقیقه 25 می توانست روی پاس چیپ و تماشایی تیاگو و ضربه والی گناربری به گل اول برسد اما ضربه ستاره جوان بایرن با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه 37 این بار تیاگو شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او توسط سنگربان برمن مهار شد و نیمه نخست کم هیجان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

بایرن در همان ابتدای نیمه دوم و روی ارسال کیمیچ می توانست به گل برسد اما ضربه لواندوفسکی در آستانه ورود به دروازه توسط پاولنکا مهار شد. حملات بایرن ادامه یافت و دقایقی بعد داوید آلابا با ضربه ای زمینی در محوطه فرصت مناسبی برای گلزنی داشت اما پاولنکا یک بار دیگر دروازه تیمش را نجات داد. در دقیقه 70 و روی ارسال آلابا، توماس مولر دروازه برمن را تهدید کرد اما ضربه سر چکشی او در مقابل دروازه با اختلاف کمی به بیرون رفت. دو دقیقه بعد و در مقابل شلوغی دروازه برمن، بایرن فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما هیچکدام از بازیکنان این تیم کار را تمام نکردند.

اما در نهایت حملات بایرن مونیخ به نتیجه رسید. در دقیقه 75 نیکولاس زوله از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد که شوت او بعد از برخورد به مدافعان برمن وارد دروازه پاولنکا شد. لحظاتی بعد لواندوفسکی با ضربه ای مواج و دیدنی تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت اما شوت او به دیرک دروازه برمن برخورد کرد. در دقایق پایانی حملات بایرن برای رسیدن به گل دوم نتیجه نداد و در نهایت آنها با همان یک گل برمن را مغلوب کردند.

خلاصه این بازی را در این لینک تماشا کنید.

تگ ها


وردربرمن بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال