بایرن نه، سرمربی آلمانی جانشین مورینیو می‌شود؟

به نظر می رسد یولیان ناگلزمان اصلی ترین گزینه جانشینی ژوزه مورینیو در تاتنهام به حساب می آید....

به گزارش "ورزش سه"، در اوایل فصل ۲۰-۲۰۱۹ بود که باشگاه تاتنهام بعد از کسب نتایج ضعیف مائوریسیو پوچتینو، این سرمربی آرژانتینی را برکنار کرد و بعد از آن بلافاصله ژوزه مورینیو را روی نیمکت خود نشاند تا مرد پرتغالی دوباره هدایت یک تیم لیگ برتری دیگر را بر عهده گرفته باشد.

ماه های آغازین حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت تاتنهام بسیار امیدوارکننده سپری شد. حتی تیم لندنی در آغاز فصل جاری در قامت مدعی قهرمانی لیگ برتر انگلیس نیز ظاهر شد اما رفته رفته اوضاع برای آنها پیچیده شد و تساوی اخیر برابر اورتون باعث شد که تاتنهام بیش از پیش با منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فاصله بگیرد.

همه این مسائل باعث شد که نهایتاً طی روزهای اخیر ژوزه مورینیو از هدایت باشگاه تاتنهام برکنار شود. در این بین شایعات زیادی در رابطه با جانشین احتمالی مرد پرتغالی شنیده می شود. ابتدا گفته شد که مائوریتزیو ساری از شانس زیادی برای برعهده گرفتن هدایت باشگاه لندنی برخوردار است و پس از آن از مارسلینو، سرمربی بیلبائو، به عنوان یکی از گزینه‌های تاتنهام نام برده شد.

اکنون ESPN از جدید ترین گزینه سران تاتنهام برای حضور روی نیمکت این تیم رونمایی کرده است. بر اساس این گزارش یولیان ناگلزمان از شانس بالایی برای برعهده گرفتن هدایت تاتنهام برخوردار است و سران این باشگاه لندنی مذاکرات ابتدایی را هم با او آغاز کرده‌اند.

تگ ها


ژوزه مورینیو آر بی لایپزیش یولیان ناگلزمان تاتنهام