بایرن ۴-۰ هوفنهایم؛ یک ۴ تایی دیگر در غیاب ناگلزمان

بایرن مونیخ با ارائه یک نمایش فوق العاده موفق شد با چهار گل هوفنهایم را شکست دهد....

به گزارش "ورزش سه"، صدرنشین رقابت های بوندسلیگا یعنی بایرن مونیخ امروز از سری مسابقات هفته نهم میزبان هوفنهایم بود که نهایتاً این مسابقه با نتیجه ۴-۰ به سود تیم میزبان خاتمه یافت تا بایرن جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کند.

بایرن مونیخ کار را هجومی آغاز کرد و توانست در دقیقه ۸ توسط سرژ گنابری به گل اول دست پیدا کند اما بعد از بازبینی صحنه مشخص شد که پیش از به ثمر رسیدن گل جمال موسیالا روی مدافع هوفنهایم مرتکب خطا شده است؛ موضوعی که باعث شد گل مردود اعلام شود.

در دقیقه ۱۶ بالاخره قفل دروازه هوفنهایم شکسته شد. همکاری فوق العاده بازیکنان بایرن مونیخ با پاس زیبای جمال موسیالا برای سرژ گنابری همراه شد و این بار ستاره آلمانی به درستی دروازه حریف را باز کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.

در دقیقه ۳۰ بایرن مونیخ توانست گل دوم را هم به ثمر برساند. سماجت توماس مولر و رها نکردن کار توسط او باعث شد که توپ در پشت محوطه جریمه به روبرت لواندوفسکی برسد و این بازیکن با یک ضربه فوق‌العاده و مهار نشدنی دروازه هوفنهایم را برای بار دوم باز کرد.

در دقیقه ۴۳ روبرت لواندوفسکی می توانست گل دوم خود و سوم تیمش را به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن در مصافی تک به تک با واکنش فوق‌العاده دروازه بان هوفنهایم همراه شد تا نیمه اول با همان دو گل به سود بایرن مونیخ تمام شود.

هوفنهایم در نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار داشت و عملکرد بهتری نسبت به بایرن مونیخ ارائه داد و حتی در دقیقه ۷۲ می توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند اما ضربه جورجینو روتر با اختلاف کم از بالای دروازه نویر به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۵ بایرن مونیخ این فرصت را داشت که گل سوم را هم به ثمر برساند اما این بار ضربه کینگزلی کومان با اختلاف از بالای دروازه هوفنهایم به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۲ بایرن مونیخ توانست گل سوم را هم وارد دروازه حریف خود کند. اشتباه عجیب کراماریچ، هوفنهایم، اریک ماکسیم چوپوموتینگ را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن نیز با یک ضربه خوب گلزنی کرد تا نتیجه ۳-۰ شود.

این اما پایان کار نبود و بایرن مونیخ توانست در دقیقه ۸۷ گل چهارم را هم وارد دروازه هوفنهایم کند. کینگزلی کومان در مصافی تک به تک با دروازه حریف را برای بار چهارم باز کرد.

چند ثانیه بعد روبرت لواندوفسکی می توانست گل پنجم بایرن مونیخ را هم به ثمر برساند اما این بازیکن در مصافی تک به تک و با چاشنی خودخواهی این موقعیت بسیار خوب را از دست داد تا بازی با همان نتیجه ۴-۰ تمام شود.

تگ ها


هوفنهایم بایرن مونیخ