بایرن- پاری سن ژرمن؛ تکرار فینال فصل گذشته(عکس)

دو تیم بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از پایان مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ساعاتی پیش قرعه‌کشی دور یک چهارم نهایی برگزار شد و تیم‌های حاضر با حریفان خود آشنا شدند؛ جایی که شاهد چهار جدال حساس و تماشایی بین غول های فوتبال اروپا خواهیم بود.

در یکی از جذاب ترین بازی های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن به مصاف یکدیگر خواهند رفت؛ دیداری که شاید در کنار بازی دو تیم رئال مادرید و لیورپول جذاب ترین مسابقه این مرحله از رقابت ها محسوب شود.

جدال بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن تقابل بین فینالیست های فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا محسوب می‌شود. این دو تیم در فصل ۲۰-۲۰۲۱ در حالی دیدار نهایی مسابقات را برگزار کردند که این بایرن مونیخ بود که نهایتا توانست با تک گل کینگزلی کومان به برتری برسد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

به جرات می توان از بایرن مونیخ به عنوان آماده ترین تیم حال حاضر فوتبال اروپا نام برد. از طرف دیگر پاری سن ژرمن از ستاره های گران قیمتی در ترکیب خود بهره می برد و در مرحله قبل توانست به همراه سرمربی جدید خود یعنی مائوریسیو پوچتینو بارسلونای نامدار را شکست دهد.

احتمالاً برخورد دو تیم بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن بهترین قرعه ای نبوده که آنها انتظارش را داشته باشند. با این حال به طور قطع هر دو تیم از انگیزه‌های زیادی برای پیروزی در این مسابقه برخوردار خواهند بود. پاریسی ها به دنبال جبران بازی فینال فصل گذشته و نهایتاً صعود تا مراحل پایانی و رسیدن به اولین قهرمانی خود در چمپیونزلیگ هستند.

این در حالی است که تیم هانسی فلیک نیز این روزها دوباره به فرم فوق العاده خود بازگشته و قصد دارد بعد از رئال مادرید به دومین تیم تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شود که توانسته از عنوان قهرمانی خود دفاع کرده است؛ موضوعی که باعث خواهد شد شاهد یک جدال جذاب و تماشایی بین دو تیم باشیم.

تگ ها


پاری سن ژرمن بایرن مونیخ