بایر‌ لورکوزن 3 - 1 بایرن مونیخ؛ شاگردان کواچ در بای‌آرنا زانو زدند +ویدیو

با شکست بایرن مونیخ فاصله در صدر بیشتر شد....

بایرلوکوزن توانست در دیداری دیدنی از سد بایرن مونیخ عبور کند.

به گزارش مدال، بایرلورکوزن در ورزشگاه بای‌آرنا میزبان تیم پرقدرت بایرن‌مونیخ بود. البته عملکرد سینوسی بایرن در این فصل بهترین فرصت را در اختیار بایرلورکوزن قرار داده بود تا بتواند با غلبه بر شاگردان کواچ بعد از چند سال قدرت خود را به رخ باواریایی‌ها بکشد.

این دیدار بر طبق انتظارات هواداران فوتبال آغاز شد و از همان ابتدا حملات بایرن روی دروازۀ لورکوزن آغاز شد و در یک صحنه سرانجام حملات شاگردان کواچ نتیجه داد و این تیم توانست توسط لئون گورتسکا در دقیقۀ 41 به گل رسید و در نیمۀ اول با نتیجه یک بر 0 دو تیم به رختکن رفتند.

اما آغاز نیمۀ دوم تمام معادلات را بر هم زد و حملات پر تعداد لورکوزن در دقیقۀ 53 به نتیجه رسید. بایلی با یک ضربۀ کاشتۀ فوق‌العاده دیدنی گل اول تیمش را به ثمر رساند. البته این پایان هنرنمایی شیرهای لورکوزن نبود و این تیم دو بار دیگر در دقایق 63 و 89 توسط والند و آلاریو به گل‌های دوم و سوم خود دست یافت تا شگفتی را کامل کند.

با این نتیجه لورکوزن 30 امتیازی شد و تا ردۀ ششم بالا آمد و بایرن‌مونیخ نیز با این شکست و با توجه به تساوی دورتموند در فاصلۀ 7 امتیازی زنبورها در ردۀ دوم قرار گرفت.